В МІСТІ ІЗЮМ МАЄ БУТИ СТВОРЕНА МУНІЦИПАЛЬНА МІЛІЦІЯ

6 июня 2012, 09:42
0
430
В МІСТІ ІЗЮМ МАЄ БУТИ СТВОРЕНА  МУНІЦИПАЛЬНА МІЛІЦІЯ

Ствоення муніципальної міліції в Ізюмі, на мою думку, має покласти край «гестапівщині» в застінках Ізюмського райвідділку міліції...

Ізюму, як і всій Україні, ще дуже далеко до європейських стандартів правопорядку, безпеки та комфорту ізюмчан. Однією із можливостей досягнення таких стандартів, на мою думку, є саме муніципальна міліція, яка буде повністю підконтрольна ізюмській громаді. В разі її створення, органи внутрішніх справ будуть займатися розслідуванням та упередженням злочинів. Муніципальна міліція очистить прилеглі до Центрального Ринку квітники та тротуари від стихійних паркінгів, вулиці міста від наркоторговців та наркопритонів, незаконно встановлених кіосків з продажу «паленки» та гральних автоматів, зробить все для забезпечення наших дітей, в тому числі у школах, дитячих садках і поза ними. Ізюмчани будуть почувати себе безпечніше на вулицях міста, в зонах відпочинку, під час проведення масових заходів. Керівника міської міліції та дільничих інспекторів ізюмчани обиратимуть самі шляхом таємного голосування. Ізюмська міліція буде фінансуватися за рахунок цільових коштів державного бюджету. Розпорядником цих коштів буде теріторіальна громада Ізюма.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Плохие пользователи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.