Radio and Juliet

01 листопада 2011, 16:32
Власник сторінки
0
4

Условия конкурса

Правила проведення відеоконкурсу "Radio and Juliet" на сайті korrespondent.net

1. Загальні положення:

1.1. Ці Правила проведення відеоконкурсу "Radio and Juliet" на сайті korrespondent.net у розділі "Я-Корреспондент" (далі – Правила) розроблені з метою визначення умов, порядку, строків та місця проведення відеоконкурсу "Radio and Juliet" (далі – Конкурс).

1.2. Організатором Конкурсу є адміністратор сайту http://korrespondent.net/ ТОВ "КП-ТВ" (далі – Організатор), юридична адреса: 01601, м. Київ, бульвар Л. Українки, 34. Тел.: 496-45-63.    

1.3. Для проведення Конкурсу та підведення підсумків Організатор створює Організаційний комітет (далі – Оргкомітет) склад якого додається до Правил. Оргкомітет в своїх діях керується діючим законодавством України та цими  Правилами і несе відповідальність за їх дотримання.

1.4. Конкурс проводиться з метою підвищення інтересу до сайту http://korrespondent.net/ (далі – Сайт), розширення аудиторії користувачів Сайту, нагородження подарунками учасників Конкурсу.

1.5. Місце проведення Конкурсу: 02140, м. Київ, просп. Бажана, 14-А, 7-й поверх. Строк проведення Конкурсу: з 01 по 17 листопада 2011 року включно.

1.6. Учасниками Конкурсу (далі – Учасники Конкурсу або Учасники) є громадяни віком від 18 років, які не є співробітниками Організатора, їх родичами або співробітниками  афілійованих осіб Організатора.

1.7. Участь в Конкурсі означає, що Учасник ознайомився з цими Правилами та згоден з їх умовами.

2. Суть конкурсу:

2.1. Користувачі Сайту, у період  з 01 по 17 листопада 2011 року включно, розміщують cвої відео по темі конкурсу. Один користувач може завантажити лише один репортаж на конкурс. Максимальний розмір відео: 100 Мб, фото: 10 Мб

2.2. Переможець буде обраний шляхом голосування користувачів сайту та експертного журі Кореспондент.net. Кожен учасник може завантажити тільки одне відео на конкурс.
Голосування буде проходити на сторінці конкурсу, де читачі сайту зможуть відзначити сподобалися фото за допомогою кнопки Кореспондент (подобається) і соціальних кнопок: Google (+1), Facebook (like), ВКонтакте (мені подобається), Twitter (tweet), LinkedIn. Голосування триватиме до 18:00, 17-го листопада.

2.3. Переможці конкурсу (3 особи), будуть вибрані експертним журі, серед тих учасників конкурсу, які наберуть найбільшу кількість соціальних голосів.

2.4. Учасники Фотоконкурсу, які порушують умови голосування, вдаються до фальсифікації результатів голосування, зокрема, накручують голоси, розміщують недостовірну інформацію тощо, можуть бути дискваліфіковані з участі у Фотоконкурсі, їх заявки та роботи видалені з сайту, а IP-адреса заблоковані Організатором без додаткового попередження. Якщо кількість сфальсифікованих голосів за Учасника перевищує кількість реальних, Організатор закріплює за собою право дискваліфікувати учасника.

2.5. Результати визначення Переможців Фотоконкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають. Організаторами гарантується об'єктивність проведення визначення переможців Фотоконкурсу. 2.6.Організатор Фотоконкурсу не вступає в будь-які спори щодо: визнання будь-якого Учасника Переможцем Фотоконкурсу, прав на отримання Подарунку, права власності на Подарунок.

3. Порядок проведення розіграшу та вручення подарунків

3.1. Розіграш подарунків буде проводитись серед усіх учасників, хто розмістив фотографії відповідно до п.2.1 цих Правил. Після закінчення конкурсу, а саме 18 листопада 2011 року,  Оргкомітет проводить засідання на якому визначаються переможець Конкурсу.

3.2. За результатами засідання Оргкомітету складається протокол, який міститиме імя переможця та найменування подарунків. Протокол підпишуть голова та члени Оргкомітету.

3.3. Подарунок конкурсу -  два квитки на прем’єру балету Radio and Juliet. Квитки надає партнер конкурсу.

3.4. Про виграш переможця буде поінформовано шляхом надіслання повідомлення електронною поштою на адресу, яку учасник вказав при заповненні форми з контактними даними Результати розіграшу будуть опубліковані на Сайті.

3.5. Термін видачі подарунків – 3 18 по 19 листопада 2011 року включно. Після закінчення цього строку переможець втрачає право на отримання подарунку.

3.6. Отримати подарунки зможуть ті переможці, які вказали своє ім’я та номер контактного телефону, електронну адресу.

3. Інше

4.1. Інформація про Конкурс в тому числі й ці Правила будуть опубліковані за адресою http://reporter.korrespondent.net/contest/.

4.2. Організатор залишає за собою право публікувати додаткову інформацію про Конкурс, збільшувати або зменшувати строки проведення Конкурсу та змінювати умови Конкурсу за умови повідомлення Учасників про такі зміни. Повідомлення здійснюється шляхом розміщення інформації в джерелах вказаних у п. 4.1. Правил.

4.3. Учасники конкурсу, що набули право на отримання подарунків не можуть отримати їх еквівалент у іншій формі. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

4.4. Особи, які набудуть право на отримання подарунків мають надати за вказаною у п.1.5. цих Правил адресою копії документів: паспортні дані (копію паспорта), ідентифікаційний код (копію відповідної довідки). Якщо дані не надаються або надаються не в повному обсязі до кінцевої дати отримання подарунку, вказаної у п.3.5 Правил, такий Учасник позбавляється права на отримання подарунку.

4.5. Беручи участь в цьому конкурсі, всі його учасники  надають дозвіл та погоджуються, що їхні імена, фотографії  можуть бути оголошені та використані Організатором або третіми особами (за погодженням з Організатором), без будь-яких часових обмежень, в друкованих засобах масової інформації та в Інтернеті та таке використання є безоплатним та жодним чином не відшкодовується (таке використання можливе, в тому числі, в рекламних цілях).

4.6. Під отриманням подарунку розуміється його отримання за ціною 1 (одна) гривня з ПДВ.

4.7. Організатор не несе відповідальності за неспроможність Учасників отримати та скористатися подарунками у зв`язку з відсутністю в них необхідних документів, інших підстав.

4.8. Організатор не несе відповідальності за технічні збої роботи Сайту під час проведення Конкурсу.

4.9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих Правилами, остаточне рішення приймає Організатор.

Оргкомітет

Директор ТОВ "КП-ТВ"                                     Гордуз В.О.

Юрист ТОВ "КП-ТВ"                                         Свириденко О.С.

Гол. бухгалтер  ТОВ "КП-ТВ"                            Ярешко О.М. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Условия Конкурса
ТЕГИ: Украина,Выборы,Яценюк,реклама,кампания,Арсений
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.