Дорога в будущее

30 серпня 2012, 14:56
Власник сторінки
0
45

Условия конкурса

Правила проведення Конкурсу "Дорога у майбутнє" на сайті korrespondent.net

1.Загальні положення:

1.1. Ці Правила проведення конкурсу "Дорога у майбутнє" на сайті korrespondent.net (далі – Правила) розроблені з метою визначення умов, порядку, строків та місця проведення конкурсу на сайті korrespondent.net (далі – Конкурс).

1.2. Під наданням переможцям подарункиів cлід розуміти придбання подарунків переможцями за 1 грн.

1.3. Організатором Конкурсу є адміністратор сайту http://korrespondent.net/ (далі – Сайт) ТОВ "Корреспондент" (далі – Організатор), що розташоване за адресою: 04080, м. Київ, Куреневский переулок, 17Г, ком. 301. Тел.: 207-97-00.    

1.4. Для проведення Конкурсу та підведення підсумків Організатор створює Організаційний комітет (далі – Оргкомітет) склад якого додається до Правил. Оргкомітет в своїх діях керується діючим законодавством України та Правилами і несе відповідальність за їх дотримання.

1.5. Конкурс проводиться з метою привернути увагу молодих людей до концепції сталого розвитку (включаючи екологічний, економічний та соціальний компоненти).

1.6. Місце проведення Конкурсу: м. Київ, вул. Фрунзе, 104-А, 3-й поверх. Строк проведення Конкурсу: з 1 вересня 2012 року до 1 листопада 2012 року включно.

1.7. Учасниками Конкурсу (далі – Учасники Конкурсу або Учасники) є громадяни України, які постійно проживають на території України та є зареєстрованими користувачами Сайту.

1.8. Участь в Конкурсі означає, що Учасник ознайомився з Правилами та згоден з їх умовами.

1.9. Партнер Конкурсу – Корреспондент.net.

2.  Суть конкурсу:

2.1. Учасники Конкурсу, у період  з 1 вересня 2012 року по 1 листопада 2012 р. включно, завантажують на Сайт у розділі "Я-Корреспондент" власні мультимедійні Твори (далі – Твори) на одну з наступних тем (кількість робіт від одного учасника не обмежується):

Учасникам пропонуються п’ять основних тем-номінацій:

ТЕМА 1: МОЄ МІСТО +20

Сьогодні половина людства - 3,5 млрд людей - живуть в містах. Загальна площа міст світу складає всього лише 2% суходолу Землі, однак на них припадає 60-80% споживання енергії і 75% викидів вуглекислого газу. 

Майбутнє, якого ми хочемо, передбачає наявність міст з можливостями, доступом до основних послуг, адекватним енергопостачанням, житлом, транспортом для всіх.

Зніми свій фільм про те, що може покращити життя жителів твого рідного міста.

Наприклад:

· використання поновлюваних джерел енергії: сонячних батарей, біогазу, створеного із стічних вод;

· покращення систем громадського транспорту або збільшення пішохідних зон для скорочення автомобільних вихлопів;

· зелені дахи;

· транспорт з нульовим рівнем викидів;

· екологічні будинки;

· енергозберігаючі системи/ прилади;

· ксероландшафтинг – садове і ландшафтне проектування із збереженням чистої води.

ТЕМА 2: ВІДПОВІДАЛЬНЕ СПОЖИВАННЯ

Зроби правильний вибір!

Традиційно наші рішення про покупку товарів базувалися на показниках якості і ціни. Але сьогодні все більше людей приймають рішення про покупку товару, керуючись міркуваннями про шкідливі наслідки для навколишнього середовища в ході виробництва цього товару і про соціальний підтекст (в яких умовах працівники виробляють даний товар). Цей новий купівельний підхід отримав назву "відповідальне споживання".

Подумай про прості способи, за допомогою яких кожен із нас може відповідально споживати різні продукти, воду і енергію.

ТЕМА 3: ЕКОЛОГІЧНИЙ ТУРИЗМ

Збережи свою природу!

Любиш подорожі? Розглянь таке явище, як екотуризм. Концепція екотуризму передбачає подорожі, які допомагають зрозуміти місцеву культуру та історію розвитку природного середовища, вони не порушують цілісність екосистем вирубкою дерев для будівництва величезних готелів, і при цьому роблять охорону природних ресурсів вигідною для місцевих жителів і створюють для них нові робочі місця.

В Україні є, на що подивитися! У країні є 20 заповідників, 12 національних природних парків, 70 тисяч річок, 30  тисяч озер, водоспади, гори, печери, старовинні садиби, замки, а за багатством лісів України посідає перше місце в Європі.

ТЕМА 4: ЗЕЛЕНА ЕКОНОМІКА

Економіка, що приносить шкоду природі, приносить шкоду людству. Живи у чистій країні!

Норвегія нещодавно вважалася однією з найбільш забруднених Європі, а зараз входить до рейтингу найбільш екологічно чистих країн світу. Це стало можливим завдяки розумній політиці Норвегії в області зеленої економіки, яку підтримала промисловість і жителі країни.

В Україні також є позитивні приклади впровадження концепції "зеленої економіки", які показують окремі підприємства. Знайди такі приклади і розкажи про них. Підтримай тих, хто інвестує в сталий розвиток, зберігаючи планету для нових поколінь.

ТЕМА 5: ОСВІТА ЯК РУШІЙНА СИЛА СТАЛОГО РОЗВИТКУ

"Освіта - це найефективніша зброя для зміни світу", - Нельсон Мандела.

Система освіти повинна взяти на себе роль головного інструменту в процесі навчання молодого покоління принципам сталого розвитку. У стінах навчальних закладів школярі і студенти вчаться сталого способу життя, принципам екологічної цілісності та економічної справедливості, культурі миру, дізнаються про права людини, вбирають повагу до культурної різноманітності. Там же закладаються основи глобального співтовариства, заснованого на загальних етичних підвалинах, які включають в себе повагу і турботу про всіх живих істот на Землі.

Освітні програми та системи повинні бути переосмислені, зокрема їх контент і методика. Йдеться як про зміну змісту навчальних програм, так і про зміну шляхів подачі інформації (активне впровадження ІКТ). ООН закликає освітні установи промотувати освіту сталому розвитку через дослідження та навчання.

В Україні вже є приклади енергоефективних студмістечок, вводяться магістерські і докторські програми зі сталого розвитку. Знайди такі приклади і розкажи про них студентам інших ВУЗів, щоб долучити їх до процесу сталого розвитку.

До участі в конкурсі запрошуються всі громадяни України незалежно від досвіду створення відео/мультимедіа, які створили відео роботу-декілька робіт довжиною не більше 5-ти хвилин згідно з вищезазначеним переліком номінацій.

2.2. Вимоги до Творів:

2.2.1. Твір повинен бути у одному з форматів MPG, AVI, 3GP, MP4, FLV, SWF;

2.2.2. Мова, яка вживається у Творах: українська, російська. Бажано, але не обов’язково, дублювати текст субтитрами англійською мовою;

2.2.3. Максимальна тривалість Твору - 5 хвилин; Максимальный розмір відео: 100 Мб

2.2.4. Твори повинні бути створені за допомогою відеокамери, фотоапарата або мобільного телефону в різних технічних та творчих стилях, в тому числі мультимедійні презентації, збережені у форматі відео (наприклад в Power Point);

2.2.5. При створенні творів можуть бути використані будь-які авторські зображення: малюнки, фотографії, скріншоти, ескізи, креслення, 3D-моделі, піксель-арт і т.д. Під авторським зображенням розуміється зображення, створені безпосередньо учасниками Конкурсу. Музичний супровід Твору також має бути авторським.

2.2.6. Твори не повинні порушувати права інтелектуальної власності третіх осіб, не повинні містити елементи жорстокості, порнографії, ненормативну лексику, заклики до жорстокості, висловлювання образливого характеру та елементи, що можуть завдати шкоди репутації партнерів Конкурсу. Також забороняється використовувати Учасниками спам-технології.

2.3. Твори, що не будуть відповідати вимогам, вказаним у п.2.2. Правил не приймаються Організатором до уваги. Якщо, невідповідність п. 2.2. виявлена під час проведення Конкурсу, такі Твори будуть видалені з Сайту.

2.4. Компетентне журі обере найкращий Твір в кожній з п’яти номінацій:

Переможець у номінації "Моє місто +20" отримає цінний приз від компанії DELL: ноутбук Dell Inspiron 15 (M5040)

Переможець у номінації "Відповідальне споживання" отримає цінний приз від компанії DELL: ноутбук Dell Inspiron 15 (M5040)

Переможець у номінації "Екологічний туризм" отримає цінний приз від компанії DELL: ноутбук Dell Inspiron 15 (M5040).

Переможець у номінації "Зелена економіка" отримає цінний приз від компанії DELL: ноутбук Dell Inspiron 15 (M5040).

Переможець у номінації "Освіта як рушійна сила сталого розвитку" отримає цінний приз від компанії DELL: ноутбук Dell Inspiron 15 (M5040).

Під словом "приз" мається на увазі придбання вищезгаданого товару учасником (переможцем) за 1 грн.

Переможці конкурсу не можуть отримати еквівалент призу в грошовій формі.

Призи надає партнер конкурсу Представництво ООН в Україні.

Відповідальність за отримання та доставку призу бере на себе переможець.

Переможців конкурсу буде сповіщено не пізніше ніж, через два тижні, починаючи з моменту закінчення роботи журі, електронною поштою, адреса якої вказується учасниками під час реєстрації. Також інформація про переможців буде опублікована на сайті ООН www.un.org.ua та на сайтах партнерів конкурсу.

3. Порядок визначення переможців та вручення подарунків

3.1. Журі визначатиме переможців оцінюючи Твори за наступними критеріями:

- 40% - висвітлення ідеї Твору (за максимальною реалізацією задумки);

- 30% - творча складова (за наявністю оригінальних концепцій, ідей, за стилем викладення);

- 30% - технічні показники (за якістю зображення, звуку тощо).

3.2. 14 листопада  2012 року переможці будуть оголошені на сайтах www.un.org.ua,  http://korrespondent.net/.

3.3. Про виграш переможця буде поінформовано шляхом надіслання повідомлення електронною поштою на адресу, яку учасник вказав при заповненні форми з контактними даними.

3.4. Переможці за своїм вибором можуть забрати подарунки за адресою 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 1 або отримати його поштою за власний рахунок.

4. Інше

4.1. Інформація про Конкурс в тому числі ці Правила будуть опубліковані на Сайті.

4.2. Організатор залишає за собою право публікувати додаткову інформацію про Конкурс, збільшувати або зменшувати строки проведення Конкурсу та змінювати умови Конкурсу за умови повідомлення Учасників про такі зміни. Повідомлення здійснюється шляхом розміщення інформації на Сайті.

4.3. Учасники самостійно несуть відповідальність за дотримання прав інтелектуальної власності щодо Творів.

4.4. Організатор залишає за собою право в будь-який час відлучити від Конкурсу кандидата, який підозрюється у використанні Твору з порушенням норм законодавства, поданні неправдивої інформації. У разі, якщо факт використання Твору з порушенням норм законодавства або подання неправдивої інформації буде встановлений після оголошення результатів конкурсу, Організатор має право позбавити переможця Конкурсу права на отримання подарунку.

4.5. Учасники акції, що набули право на отримання подарунку, не можуть отримати його еквівалент у іншій формі. Подарунки обміну та поверненню не підлягають.

4.6. Особи, які набудуть право на отримання подарунків, мають надати за вказаною у п.1.6. цих Правил адресою копії документів: прізвище, ім’я, по-батькові, паспортні дані (копію паспорта), ідентифікаційний код (копію відповідної довідки). Якщо дані надаються не в повному обсязі, такий учасник Конкурсу позбавляється права на отримання подарунку.

4.7. Усі Учасники погоджуються, що надані відомості про них можуть бути в подальшому використані Організатором без будь-яких часових обмежень, для надсилання інформації тощо. Факт участі в Конкурсі означає, що Учасник погоджується, що його фотографуватимуть та фотографії можуть бути використані Організатором у інформаційних матеріалах. Всі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил належать Організаторові Конкурсу.

4.8. Беручи участь в Конкурсі, кожен Учасник тим самим підтверджує що він ознайомився з Правилами проведення Конкурсу та згоден з їх умовами,  а також дає свою згоду на обробку/використання своїх персональних даних, з метою контактування з ним щодо заходу (а також подібних заходів), безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Організатором Конкурсу, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України.

4.9. Організатор не несе відповідальності за неспроможність учасника Конкурсу отримати та скористатися подарунком у зв`язку з відсутністю в нього необхідних документів, інших підстав.

4.10. За відмову від видачі подарунків відповідальність несе Партнер Конкурсу.

4.11. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих Правилами, остаточне рішення приймає Організатор.

Склад журі:

До складу Журі конкурсу увійшли:

· Вікторія Андрієвська, Координатор зі зв’язків з громадськістю Представництва ООН в Україні

· Сергій Волков, Старший програмний менеджер Програми розвитку ООН в Україні

· Андрій Дмитрович Божков, Начальник Управління міжнародного співробітництва Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України

· Ірина Гордієнко, Начальник департаменту зовнішніх зв`язків телевізійної соціальної мережі SAY.TV

· Главный редактор Корреспондент.net –Юлия МакГаффи

· Федір Крат, Генеральний продюсер Київського міжнародного кінофестивалю

· Сергій Тримбач, Голова Національної спілки кінематографістів України 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Условия Конкурса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.