Депутати ВР хочуть, щоб українці народжували своїх дітей для геїв та лесбіянок!

20 квітня 2012, 06:28
Власник сторінки
0
1456
Депутати ВР хочуть, щоб українці народжували своїх дітей для геїв та лесбіянок!

НАЦІОНАЛЬНА ЗРАДА! В Україні повним ходом працює механізм відбирання наших дітей у власних батьків для геїв та лесбіянок!

УКРАЇНЦІ! У зв’язку із затвердженням Плану заходів №1109 (1109-2011-п) із змінами від 20.10.2011 року з проведення Національної кампанії «Стоп насильству на період до 2015 року» та підписанням розпорядження від 12.10.2011 року № 1039-з з реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, НАВИСЛА ЗАГРОЗА!

Підписана Концепція кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні передбачає створення незалежного національного механізму  у повній відповідності до Паризьких принципів щодо статусу національних правозахисних установ (A/RES/48/134) для забезпечення комплексного і систематичного моніторингу прав дітей. Зміст Концепції спрямований на формування підґрунтя для розвитку кримінальної юстиції у напрямку пропагування інститутів звільнення особи від кримінальної відповідальності, якими є програми відновного правосуддя. Йдеться про спеціалізоване кримінальне правосуддя у справах неповнолітніх, ідея якого полягає у тому, що правопорушник важливіший, ніж саме правопорушення, а тому в більшості випадках залишається без наказаним. Така система призведе лише до росту молодіжної злочинності.

 В регіонах України проводяться заходи, які спрямовані на руйнування інституту традиційної сімї:

1) з 25 листопада до 16 грудня 2011 року проводились тренінги та засідання за круглим столом, з метою формування в населення  культури гендерної рівності та забезпечення впровадження стандартів ювенальної юстиції.

В Україні ґендерна політика подається, як рівність прав жінок і чоловіків. 8 вересня 2005 року було прийнято закон «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» № 2866-ІV у якому були закладені основи гендерного законодавства.  В 2005 році, коли депутати схвалювали цей закон, термін «гендер» розумівся як рівні права жінок і чоловіків. Але термін «гендер» має зовсім інше значення, а саме «соціальна стать» особи, тобто стать, яку людина сама собі вибере. Про це свідчить також «Резолюція 1728 (2010)» Парламентської Асамблеї Ради Європи прийнята 29.04.2010. Тобто, згідно нового розуміння терміну «гендер» випливає, що не важливо, ким людина народжується, але ким вона себе відчуває (гетеросексуалом, бісексуалом, гомосексуалістом, лесбіянкою, транс ґендерною особою).

В Указі Президента України від 16.12.2011 року 1163/2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні» ідуть посилання на заключні рекомендації комітету ООН з прав дитини та Закон України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року». Обидва ці документи передбачають впровадження гендерної політики і ювенальної (кримінальної) юстиції та надання міжнародним стандартам пріоритет над національним законодавством у разі виникнення суперечностей між ними.

Невід’ємною ознакою ювенальних технологій є можливість відібрати дитину з рідної сім’ї за надуманими причинами, дітям нав’язується недовіра та неповага до батьків, ЗМІ готують щоденно суспільну свідомість до нових стандартів вилучення дітей із сімей, обговорюється тема насильства батьків над дітьми.

У 2000 році французький уряд під тиском професіоналів забив тривогу, звернувшись до генерального інспектора з соціальних справах П’єру Навіси та генерального інспектора юридичного відділу Брюно Катала з проханням представити доповідь про стан справ в судах у справах неповнолітніх. Доповідь виявилась абсолютно шокуючою. Величезна кількість дітей було відібрано у батьків та поміщено до притулків та в прийомні родини. Між законом і практикою його застосування величезна прірва. В одному і тому ж суді практика одного судді відрізняється від практики іншого. Немає якісного контролю системи захисту дітей і сім'ї. Прокуратура не може вести спостереження за всіма справами, так як їх занадто багато. Співробітники соціальних служб часто забирали дітей на підставі анонімного телефонного дзвінка донощика, який заявляв, що в тій чи іншій сім'ї діти, нібито, знаходяться в небезпеці.

 2) 07 грудня 2011 року в парламенті створено гендерне об’єднання для боротьби з гендерною нерівністю.

3) В плані діяльності Державної пенітенціарної служби на 2012 рік передбачено створення служби пробації (інспекції) нагляду.

4) З 16 по 19 травня 2012 року у Києві пройде міжнародний форум «Київ-Прайд 2012». Геї, лесбіянки, бісексуали вперше за роки незалежності отримали право на проведення гей-параду.

Сьогодні постала загроза над найбільшою споконвічною цінністю української Нації – сім’єю. Такі події негативно сприймаються суспільством, оскільки суперечать духовно-етичним нормам традиційної моралі українського народу. Українське суспільство повинно міцно берегти цілісність традиційної сім’ї; моральні і духовні традиції, які будувалися віками. Лише у сім’ї, як джерелі продовження життя нації, може здійснюватися належне виховання українських дітей.

javascript:nicTemp();

УКРАЇНЦІ ПРОКИНЬТЕСЬ! 

Проголосуй в нижще наведенній формі, та отримай зразок листа для протесту проти геноциду України! 

javascript:nicTemp();

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dEdXeHA2bllCNktNT08zN01GZmpLTlE6MQ 

БУДЬЛАСКА НЕ ЗАЛИШАЙТЕСЬ ОСТОРОНЬ!


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Плохие пользователи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.