Всеукраїнський радіодиктант цього року побив рекорд!

07 грудня 2011, 11:09
Власник сторінки
Журналист
0
1798

Отже, одинадцятий Всеукраїнський радіодиктант у цифрах: 17 348 листів від учасників, взяли участь усі області України і 20 інших країн, 54 переможці!

Всеукраїнський радіодиктант цього року побив рекорд - 17 348 листів було отримано. Для порівняння - минулого року Національна радіокомпанія отримала понад 11 тисяч листів.

54 учасники написали диктант без жодної помилки. 412 робіт - з однією помилкою. Усі інші учасники диктанту припустилися трьох і більше помилок.

Наймолодшому учаснику - 7 років, найстаршому - 97.

Листи надійшли з усіх областей України і 20 країн світу, серед них Росія, Бельгія, Казахстан, Польща, Данія, Італія... Найактивнішими в Україні виявилися слухачі Києва, Харківської та Львівської областей.

Нагороджували переможців:
генеральний директор НРКУ Тарас Аврахов,
виконавчий директор Ліги українських меценатів, лауреат премії імені Тараса Шевченка, директор видавництва "Ярославів Вал" Михайло Слабошпицький,
директор видавництва "А-ба-ба-га-ла-ма-га" Іван Малкович,
директор Державного науково-виробничого підприємства "Картографія" Ростислав Сосса.

Урочисте нагородження переможців відбулося 7 грудня о 12 годині у Прес-центрі Національної радіокомпанії України.

Примітка:  імена усіх 54-переможців будуть надруковані у газетах-інформаційних партнерах радіодиктанту. Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Журналисты
ТЕГИ: Слабошпицький,Радіодиктант 2011,НРКУ,Аврахов,Радіодиктант
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.