Етно-вечорниці на Йордань. ФОТО

23 січня 2012, 15:03
Власник сторінки
Журналист
0
2481

Кажуть, що на Водохреща навіть у крані вода освячена. Вірити чи ні, то вже ваша справа, але вечорниці того дня вдалися на славу!

На Водохреща втретє їдять кутю і намагаються дізнатися про своє майбутнє.

Саме традиціям наших пращурів було присвячене музично-обрядове дійство у “Music Hall “Underground”, де на Водохреща 2012 року й відбулися «Йорданські вечорниці».
Усіх відвідувачів на вході зустрічав козак.Ведучими були фронт-мен гурту "Тарута" Євген Романенко та директор інформаційної агенції культурних індустрій "ПРО" Ірина Плеханова.Окрім офіційних ведучих були ще й неофіційні - Маланка і Василь. Їх створила Наталя Романенко, мама Євгена Романенка.Серед відвідувачів були і досить колоритні постаті.Виступ  гурту "Фолькнери".Ярина Квітка з гурту "Фолькнери"На фото дизайнер Олег Земнухов, єдиний виробник взуття з домотканного конопляного полотна в Україні.


 
Роботи Олега Земнухова.

І які ж вечорниці без ворожінь?!Зачаровані папірці з майбутньою долею.Ворожіння.Цього вечора навіть фотографи були у вишиванках.Актриси театру історичного танцю "A l'entrada".Етно-вечірки відбуваються кілька разів на місяць, у кожної своя тема, свій настрій, свій історичний період, але завжди вони насичені музикою і танцями. Отже, якщо вам трапиться на очі десь інформація про етно-вечірки, то відвідайте. Воно того варте.
______________________
Всі фото Ганни Короненко
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Журналисты
ТЕГИ: Тарута,Фолькнери,етно-вечірка,Гуртоправці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.