ХІІ Міжнародний конкурс ім. Петра Яцика передав естафету Рівненщині!

18 травня 2012, 08:21
Власник сторінки
Журналист
0
2472

9 листопада 2012 року на Рівненщині стартує ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови ім.Петра Яцика. А нещодавно, 15 травня, було названо імена юних переможців цьогорічного конкурсу...15 травня 2012 року в Національному академічному драматичному театрі ім. І. Франка відбулося офіційне закриття ХІІ міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.Традиційно подія почалася з гімну України та внесення Державного Прапора України.Внесення Державного Прапора України ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна.Ведучі заходу - письменник Руслан Найда і телеведуча Оксана Коваленко.Переможців вітав і надзвичайний і Повноважний Посол України Юрій Щербак з онуком.Цього року привітання від Президента озвучувала його радниця Ганна Герман.

Окрім того Президент Віктор Янукович також призначив 14 іменних стипендій найобдарованішим переможцям конкурсу імені Петра Яцика.

Також, найкращі знавці мови отримали такі відзнаки:
Премію Володимира ЗАГОРІЯ (президент Ліги українських меценатів);
Премію Олександра СЛОБОДЯНА (президент АТ «Оболонь»);
Премію Віктора БАРАНОВА (голови Національної спілки письменників України);
Премію  Михайла КОСІВА (народний депутат України);

Премію Союзу українок Австралії.


І що найцікавіше, кожен охочий має можливість  стати меценатом - долучитися до конкурсу і надати кошти для однієї чи кількох премій Конкурсу. За кілька хвилин до початку дійства.Ліцеїсти Київського військового ліцею імені Івана Богуна щороку беруть участь у Конкурсі з української мови.Ліцеїсти-переможці пишуть подячні листи організаторам та меценатам.Грошові премії переможці отримали перед початком урочистого закриттям ХІІ Міжнародного конкурса з української мови, а ось подарунки та дипломи вручалися на сцені.
А подарунків, як завжди, було дуже багато...Конкурс з української мови ім. Петра Яцика -  конкурс, в якому беруть участь мільйони школярів з 30-ти країн світу.
І хоча за ці 12 років траплялося всіляке, Конкурс продовжує свою переможну ходу.

Нагадаємо також, що Конкурс відкритий - взяти участь можуть усі навчальні заклади, а стати меценатом  - кожен охочий.

 ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови розпочнеться на Рівненщині 9 листопада у День української писемності та мови.

______________________________


Всі фото Ганни Короненко

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Журналисты
ТЕГИ: Слабошпицький,Віктор Янукович,меценат,Загорій,Конкурс Яцика,Театр ім. Івана Франка,Ліга українських меценатів,Герман Ганна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.