Щоб підняти прапор над Рейхстагом, Німеччину спочатку довелося перемогти. В Україні достатньо було перемоги Януковича
Символіка червоного прапора «перемоги», що його 9 травня збираються підняти над ще не переможеною Україною очевидна. Коли його підняли над Рейхстагом це означало, що Німеччина окупована. Те саме – окупацію, це означатиме і для України, коли червоний прапор 9 травня піднімуть над українськими державними установами.
Щоб підняти прапор над Рейхстагом, Німеччину спочатку довелося перемогти. В Україні достатньо було перемоги Януковича. Після встановлення червоного прапору (з «гакенкройцем» чи зіркою) над держустановами окупованих країн там починало діяти Гестапо чи НКВД.
В Україні НКВД почало діяти до встановлення червоного прапора, про що свідчать репресії над українськими активістами. Саме ці репресії мали підготувати в Україні ґрунт для капітуляції перед Москвою. Млява реакція українців, які не захистили перших борців, дала знак Януковичу – менеджеру з продажу України, що торгам ніщо не загрожує.
Червоний прапор – це тест на незалежність України. Коли ми, через властиве нам жлобство, дозволимо прапорам висіти хоч би один день 9 травня, це означатиме кінець навіть тієї формальної незалежності, якою ми користувалися досі.
У самій Росії червону ганчірку розглядають як експортний товар, (колись за червоний «кумач» та почесні халати в туземців відбирали їх рідну землю). Напереддень «свята» частини російського війська отримали нові – більш благопристойні бойові прапори з помаранчевими хрестами. Під цими прапорами вони прийдуть в Україну.
Позаяк ми не сподіваємося, що українці спроможні себе захистити, то закликаємо мешканців окремих регіонів України вивішувати польські, румунські, чеські або угорські, турецькі, також – білоруські прапори. Вони теж частково червоні.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.