Холодний Яр

15 квітня 2011, 10:46
Власник сторінки
Фаховий дипломат, дванадцять років віддав роботі у цій сфері. З 2006 року по 2010 рік очолював Службу безпеки України.
0
3284

Я народився в Запоріжжі і мені дорога Хортиця. Енергія місця означає для мене багато. Я так виріс.Знаю, яка доля випала генералу Роману Шухевичу і його поколінню. Ми багато зробили, щоб повернути правду про УПА.

Був опір людей проти загонів НКВД у 30-х роках на Харківщині, Вінниччині, Херсонщині, Одещині, Чернігівщині. Опір в приреченості, в безвиході.

Я – зовсім не ліричний герой і не дуже люблю надмірних емоцій. Напевно, як багатьох із нас, до розуміння багатьох речей мене штовхало відчуття справедливості. Звідси для мене особисто формується розуміння іншої, твердої, вольової вдачі наших людей. У нас є ця вдача. І вона ламає масу стереотипів, брехні і, найважливіше, тих невдалих наших рис, які заважали нам ставати і бути державою.

Уривками читав Василя Шкляра. Чорний Ворон каже: «Якби ми знали правду про нашу армію, уряд, про розгубленість наших головних провідників, то могли б і самі все повернути інакше».


У неділю, 17-го квітня їду до Холодного Яру.


Постійно жити думками про минуле неможливо, непотрібно. Справа в іншому. Є речі, якими треба пишатися. Є речі, які розрізняють для тебе правду і неправду. Є речі, які дають справжню емоцію, відчуття справедливості і гідності – особистої і спільної, національної.

Це і є та енергія місця, та основа, яка робить з мене українця і яка дає поштовх, імпульс для майбутнього.

Наші сильні, вольові, добрі риси мають переважити в нас самих. «Щоб повернути все інакше».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Шухевич,УПА,Наливайченко,нквд,Шкляр,Холодний Яр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.