Портрет Віктора Ющенка дедалі більше накладається на портрет Януковича

27 лютого 2012, 15:48
Власник сторінки
0
3160

Отже, суд оголосив вирок по справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. Для мене ніякої сенсації в цьому немає, тому що агонія режиму Януковича є абсолютно очевидною і вона посилюється

Звичайно, у сьогоднішньої влади був би шанс, якби у них вистачило трішки совісті та розуму виправдати Юрія Луценка. І тоді б, для світу, для мислячих людей у Європі, постала би дилема. Луценка виправдали, а Тимошенко – ні. Через те, з точки зору опозиції, Янукович і його «челядь» зробили абсолютно вірно, копаючи собі ще глибшу яму цим вироком.

           Залишиться у сумній історії українського судочинства той факт, що майже сто свідків, які заперечили причетність Юрія Луценка до порушення Закону, не вплинули на суд. Було прийняте рішення, виписане на одному з поверхів Адміністрації Президента. Це все говорить про абсолютне безумство української влади, про їхній осатанілий страх і ненависть до людей, які можуть скласти їм конкуренцію.

Я переконаний, що для світової громадськості це ще один сигнал для того, щоб посилювати тиск на владу в Україні, якщо її так можна назвати.

Я переконаний, що мізерний рейтинг влади з цієї хвилини ще більше поповзе до низу, хоча уже і повзти нікуди.

Я переконаний в тому, що весь цей безлад у партії Регіонів і в їхніх спільників закінчиться ще в цьому році.

Буде березень, коли приїдуть представники Ради Європи.

Вони переконаються в тому, що Янукович ані кроку не зроби вперед, що держава відкочується в морок минулого.

Вони переконаються в тому, що Янукович – людина, якій абсолютно не можна вірити, що всі його обіцянки – смішні, і їх ніхто не збирається виконувати.

Ця влада впаде, впаде обов’язково. Мені лише шкода, що країна, народ, до якого ми належимо, знову потрапить у резервацію, знову про нас почнуть думати так, як думали до Майдану.

За цим усім, що відбувається, я бачу обличчя, даруйте мені, єхидне обличчя людини, яку народ, що хотів іншої долі, вніс на руках на престол – Віктора Ющенка. Я впевнений, що його портрет дедалі більше накладається на портрет Януковича.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Гости Корреспондента
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.