Дискусія: Чому сусіди рухаються швидше, ніж Україна? Київ 4.9.13, 11:00-13:00

03 вересня 2013, 06:37
Власник сторінки
Старший научный сотрудник Института евро-атлантического сотрудничества, Киев
0
902

Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства 2013 (Міжнародний фонд "Відродження"). 4 вересня з 11:00 до 13:00 в Києві, ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.


4 вересня з 11:00 до 13:00 в Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбуватиметься публічна дискусія “Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства 2013: чому сусіди рухаються швидше, ніж Україна?”

Під час заходу буде представлено результати щорічного комплексного дослідження “Індекс європейської інтеграції країн Східного Партнерства” (http://www.eap-index.eu/) за 2013 рік, яке здійснила група з понад 50 експертів з усіх країн Східного Партнерства (України, Молдови, Білорусі, Грузії, Вірменії, Азербайджану) та ЄС. Індекс-2013 дає змогу відстежувати прогрес або його відсутність і робити висновки про рівень зусиль і політичної волі до реформ у кожній із країн Східного Партнерства.

Доповідачі:
- Ірина Солоненко (Університет “Віадріна”, Німеччина/Україна);
- Леонід Літра (Інститут світової політики / Інститут розвитку та соціальних ініціатив “Viitorul”, Молдова);
- Борис Навасардян (Єреванський прес-клуб, Вірменія).


Участь у дискусії також братимуть представники органів виконавчої влади, дипломатичних установ, народні депутати України, провідні українські експерти.

Питання, винесені на обговорення:
- Які тенденції є в регіоні напередодні Вільнюського саміту Східного партнерства 28-29 листопада?
- Що сьогодні є рушієм інтенсивних реформ у Молдові, Грузії та Вірменії?
- Які головні проблеми стоять на заваді досягненню Україною більш високого рівня наближення до стандартів ЄС?

Індекс-2013 підготував Міжнародний фонд “Відродження” спільно з Інститутом Відкритого Суспільства Європейської Політики (Брюссель), Фундаціями Відкритого Суспільства у Вірменії, Грузії та Молдові, а також Форумом громадянського суспільства Східного Партнерства. Проект фінансує Європейська програма та програма “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження”.

Контакти:
Європейська програма
Ольга Квашук
(044) 461 95 00
kvashuk@irf.ua


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Гости Корреспондента
ТЕГИ: Украина,Грузия,ЕС,Украина-ЕС,Армения,Молдова,Молдова Украина,Евроинтеграция,Соглашение об ассоциации,ЕС-Украина,Украина - Европа,европейский союз,восточное партнёрство,европейское право,Восточной Европы,Украина и мир,Europe,EU,украина европа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.