В разі підписання Угоди з ЄС, «УДАР» застерігає владу від "запаморочення"

30 вересня 2013, 09:25
Власник сторінки
Народний депутат України
0
277

Представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв заявив, що нині спостерігається достатній прогрес щодо всіх індикаторів, встановлених Євросоюзом для України для підписання Угоди про асоціацію.

Вітаю будь-які позитивні зміни, які відбуваються в нашій країні на шляху європейської інтеграції.

Однак не слід плутати дипломатичні намагання Європи стимулювати чинну владу до змін з реальною ситуацією. Слід пам’ятати, що підписання Угоди про асоціацію з Україною (в разі якщо воно відбудеться), стане не стільки визнанням успіхів чинної влади на шляху євроінтеграції, скільки авансом українському народу за послідовну підтримку європейських цінностей.

Тому «запаморочення від успіхів» у влади буде найгіршим варіантом розвитку ситуації.

Нагадаю, що попри гучні заяви про прогрес України в багатьох сферах, Україна залишається одним з європейських аутсайдерів за рівнем економічних і політичних свобод.

У рейтингу корумпованості Україна перебуває на 144-му місці зі 174. За «Індексом економічної свободи» Україна – на останньому місці з-поміж 43 країн Європи.  За «Індексом легкості ведення бізнесу» Україна також поза межами першої сотні. Експерти Всесвітнього банку розмістили Україну на 137-й позиції зі 185. Поряд з Україною в рейтингу опинилися Лесото, Західний берег Йордану, Танзанія, Еквадор, Сьєрра-Леоне, Таджикистан. За «Індексом інвестиційної привабливості» Європейської Бізнес Асоціації Україна отримала рекордно низьку оцінку, яка становить 1,8 бала з можливих 5.

"Більшість експертів схиляються до негативних оцінок. Негативна політика уряду, постійний тиск з боку державних органів, податковий та митний тиск є найвагомішими негативними змінами за останній час", – йдеться у звіті Європейської Бізнес Асоціації.

Переконаний, що підписання Угоди про асоціацію має стати відправним пунктом серйозних політичних та економічних реформ відповідно до європейських стандартів.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: Європейський Союз,УДАР Віталія Кличка,угода про асоціацію,Ткачук,уряд Азарова,європейські стандарти безпеки,Європейська бізнес асоціація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.