За євроінтеграцію та звільнення політв’язнів!

12 червня 2013, 11:15
Власник сторінки
Народний депутат України
0
195

Позиція партії «УДАР» стосовно підписання угоди з ЄС залишається незмінною.

 Ми і надалі голосуватимемо за всі євроінтеграційні закони, щоб Угода про асоціацію між Україною та ЄС все ж таки була підписана.

Адже підписання цієї Угоди – це шанс у просуванні вперед з точки зору утвердження демократичних цінностей у країні. Це дасть можливість взяти під контроль дії влади і використовувати механізми міжнародного тиску.

У нас є майже півроку на те, щоб змусити українську владу звільнити політв’язнів, насамперед Юлію Тимошенко. Тимошенко потрібно звільнити, і президент Янукович має для цього всі можливості. Про це говорить не тільки опозиція, а й вся демократична Європа.

Ми повинні забезпечити ухвалення всіх євроінтеграційних законів, щоб влада не змогла звинуватити опозицію в тому, що виключно через наші дії Україна не може стати частиною Євросоюзу і підписати Угоду про асоціацію.

Крім того, ми голосуватимемо за всі євроінтеграційні закони, щоб створити відповідну законодавчу базу для підписання цієї Угоди.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: Європейський Союз,УДАР Віталія Кличка,євроінтеграція,угода про асоціацію,Ткачук,політв`язні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.