Держпрограма від Азарова - черговий прожект

28 березня 2013, 13:32
Власник сторінки
Народний депутат України
0
202

Уряд оприлюднив Програму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, на фінансування якої необхідно майже 461 мільярд гривень.

Уряд оприлюднив Програму активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, на фінансування якої необхідно майже  461 мільярд гривень. Враховуючи величезний дефіцит бюджету, який у 2013 році становить майже 50 з половиною мільярдів гривень, кошти, передбачені на реалізацію Програми, виглядають фантастично.

- Чергова програма від Азарова – це, як і раніше, – фікція, прожект.

На мою думку, знайти таку величезну суму для реалізації вказаної Програми є завданням нездійсненним взагалі.

- Таку програму легше задекларувати, ніж виконати. Коштів забракне, навіть якщо направити на програму всі доходи державного бюджету.

Ця програма є не так спробою проведення реформ та якісного оновлення, як намаганням тримати країну і далі в режимі обіцянок до президентських виборів.

- Протягом останніх років ми були свідками появи багатьох програм і проектів, які на практиці не привели до очікуваних реформ, Уряду Азарова хочеться побажати не плодити нових програм, а хоча б раз відзвітувати за ті, які були затверджені раніше. Українці так і не почули звіту щодо реалізації розрекламованої Програми економічних реформ. 

Партія «УДАР» вимагає від Азарова звіту за 3 роки роботи. Зокрема, оприлюднити результати Програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Вважаю, що представлена урядом Азарова Держпрограма має чітке регіональне «спрямування». Оскільки у багатьох її пунктах передбачено спрямування коштів на інфраструктурні проекти у Донецькій області та в південно-східних регіонах України де ПР мала саму більшу підтримку, а сьогодні люди починають розуміти що їх вибір був помилковим, а про обіцяне покращення життя вже сьогодні годі і мріяти.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: Азаров,опозиція,УДАР Віталія Кличка,Партія регіонів,Ткачук,державний бюджет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.