Олег Тягнибок у Дніпропетровську

11 лютого 2012, 21:26
Власник сторінки
хакер, каратель
0
1556
Олег Тягнибок у Дніпропетровську

В цілому враження позитивне.

Сьогодні до Дніпропетровська приїжджав Олег Тягнибок. Так як я знав про це раніше, то вирішив сходити, подивитись і послухати.

Зустріч проходила у дніпропетровському будинку профсоюзів.

На мій подив зала була вщент заповнена, було важко знайти місце.

Але все ж мені пощастило і я знайшов добре місце, прям навпроти трибуни.

Перед виступом Тягнибока, на сцену вийшов хлопець з гітарою і заспівав пісню. Як я потім дізнався звати хлопця Сергій Василюк, а пісня називається "Народна війна". Доречі дуже гарна і актуальна пісня, раджу послухати. (Ось знайшов її на Ютьюбі).

Олег Тягнибок доречі зайшов разом з усіма, без охорони. І із залу спостерігав за виступом співака.

Почав свій виступ Олег з розповіді про кількість своїх депутататів у місцевих радах, згадав фальсифікації на місцевих виборах, про корумпованість судів, про те що вони підконтрольні бандитському режиму. Коли він назвав режим бандитським, зала вибухнула оплесками.

Далі мова пішла про продаж землі. Тягнибок обіцяв поки що не відміняти мораторій на продаж земель і прийняти Закон про землю, яким буде заборонено відчуження землі на користь іноземців.

Потім згадав призначення росіян-КДБістів на посади силовиків, а також про те що ключові економічні посади займають друзі сімї. 

Згадав і Росію в контексті сиру та газу. Говорив про альтернативну енергетику та про деверсифікацію поставок вуглеродів. Казав про можливість поставок вуглеродів з перської затоки танкерами в обмін на карбамід (добрива).

Згадав про проблеми села. Назвав це трагедією, що в селі панує пянство і безробіття.

Назвав 10 перших кроків які планує зробити в парламенті:

1) ЗУ про Імпичмент. І при можливості провести януковичу імпічмент.

2) Відправити азарова у відставку.

3) ЗУ про стратегічні підприємства

4) ЗУ про землю

5) Новий податковий кодекс

6) ЗУ про мови

7) Судова реформа, пропонує обирати суддів

8) ЗУ про відкликання посадовців народом.

9) ЗУ про історичну справедливість

10) ЗУ про люстрацію

Після виступу Олег довго відповідав на питання, впринципі досить не погано, не соромився казати що не може на це відповісти на даний час або не може вирішити зараз проблему так як не має для цього влади. Але в цілому на більшість питань відповів.

Залишилася зустріч загалиним виконанням державного гімну.

Доречі не обійшлося без провокацій, якийсь старий чоловік з залу почав кричати що "Тягнибок фашист і не получит от Днепропетровска голосов", чоловіка під крики ганьба вивели з залу.

Але те що в Дніпрі стільки людей прийшло на зустріч зі свободівцем при чьому тих яки підтримують риторику мене вразило і дало надію на позитивні зміни. Людям набридло беззаконня і бандитська влада.

Тож зустріч пройшла позитивно і підняла настрій, посилилася жага до реальних дій.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: Тягнибок,Дніпропетровськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.