Україна – твій казковий простір або неофіційний логотип країни

15 березня 2012, 20:54
Власник сторінки
оздобник
0
701
Україна – твій казковий простір або неофіційний логотип країни

Ідею цього альтернативного бренду країни я виношував кілька місяців. Спершу виник поштовх зсередини, потім образ міфічної квітки, який мене так і не відпустив... Логотип розповсюджується вільно..

Ідею цього альтернативного бренду країни я виношував кілька місяців. Спершу виник поштовх зсередини, потім образ міфічної квітки і врешті якоїсь миті вдалося зібрати це докупи. Попри те, що я люблю працювати з різною прадавньою символікою і варіантів для символу могло бути багато, все ж квітка мене “не відпустила”.

Що закладено в цьому образі?

tviy kazkovyi 1 490x289 Україна   твій казковий простір

Коли ти відчуваєш зблиск першого променя на світанні, коли тебе проймає спів соловейка поміж міських висоток, коли тебе гріють світлі і щасливі люди, яких зустрічаєш на життєвому шляху, і коли бачиш світло в очах маленької дитини, то розумієш, що у світі є щось більше! Про це не покажуть по телевізору і про це не завжди говоритимеш з колегами на роботі. Справжній світ застигає тебе зненацька, коли ти виходиш з летаргічного сну, зі своєї зони комфорту і починаєш жити! Він захоплює своєю внутрішньою силою і ніби наголошує, що в цій країні є своя глибина і таємниця! Лиш треба спробувати її віднайти.

Країна – це не лише кілька найвідоміших архітектурних ансамблів, це не кілька знаних людей чи місцин. Країна – це простір сили, простір казки і глибини! Щоб її відчути – не треба їхати на край світу. Все для щастя є поряд! Лиш треба відкритися і довіритися йому!

Якою є твоя країна?

tviy kazkovyi 6 490x289 Україна   твій казковий простір

Країна – це незнані герої, люди духу, які щодня добрими думками і добрими вчинками вносять нову барву у цей світ, не вимагаючи за це віддачі чи якоїсь винагороди, країна – це нечувана пісня, яка сама народжується всередині, ллється через край, коли так хочеться щось добре сказати світові. Це сповнена любові материнська колискова, яку ніхто і ніколи не записував на папері, але свою велику справу вона зробила і десь закарбувалася глибоко в серці дитини. Це непротоптані стежини нових можливостей і варіантів розвитку подій, які обов’язково знайдеш, якщо дуже віриш, щиро хочеш чогось досягти і маєш світлі наміри. Країна – це живий простір, який є в минулому, теперішньому і майбутньому, який не має кордонів і меж, і матиме силу доти, доки хоча б одна людина в нього віритиме, його любитиме,  наповнюватиме своєю творчою енергією і нестиме крізь життя.

tviy kazkovyi 8 490x289 Україна   твій казковий простір

Наш альтернативний казковий простір, це той простір де росте квітка папороті, хай би хто говорив, що це неможливо! Це простір, у якому все живе і дихає до найменшої дрібнички, у всьому є первинна велична сила і все між собою пов’язане невидимими ниточками-промінцями.

А придуманий логотип покликаний бути візуальним проявом цього простору, брамою повернення у своє дитинство, світ мрій і віри у щось вище. Того простору, який надає всі можливості для повноцінної реалізації і допомагає додати світові нову яскраву барву!

tviy kazkovyi 4 490x289 Україна   твій казковий простір

Що можна робити з цим логотипом?

Ви можете друкувати його будь-де: на сувенірній продукції, футболках, наліпках, де захочете! Ви не обмежені у своїх можливостях, аби тільки цей образ був корисний для Вас! Творімо альтернативну країну! :)

tviy kazkovyi 5 490x289 Україна   твій казковий простір

Бренд можна завантажити на сторінці-першоджерелі:
http://bohdan.com.ua/2012/03/14/ukrayina-tviy-kazkovyy-prostir/

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: бренд,імідж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.