Кияни висловили своє ставлення до спроб купити їх голоси за гречку

09 серпня 2012, 12:04
Власник сторінки
0
1047
Кияни висловили своє ставлення до спроб купити їх голоси за гречку

Герега=Черновецький?

В ніч на 9 серпня 2012 року невідомі мешканці Київського Лівобережжя у нестандартний спосіб висловили своє ставлення до ганебної практики підкупу виборців шляхом роздачі деякими кандидатами продпайків та показовим (під вибори і за раніше вкрадені в людей гроші) встановленням лавочок та баскетбольних кілець у дворах.

         На Лісовому масиві, Троєщині, Райдужному та Воскресенці місцеві мешканці обурені тим, що їх сприймають як бидло та вкотре перед виборами хочуть купити як товар за кілька кілограмів гречки та лавочку під під’їздом. Найголовніше – пробують купляти за в них же вкрадені гроші. Такі цинічні, протизаконні та відверто знущальні щодо людей методи «передвиборчої агітації» не можуть не викликати в народу обурення.

         Не дивно, що мова йде саме про вищеназвані місцевості Києва, адже там  від влади балотується секретар Київради Галина Герега, доларова мультимільонерша, власниця торгівельної мережі «Епіцентр», ставлениця сумнозвісного Леоніда Черновецького. Який, до слова, використовував такі самі методи підкупу під час виборів, за що киянам потім довелося дуже пожалкувати.

         Обурені таким ставлення до себе, мешканці Троєщини, Лісового, Райдужного та Воскресенки висловили все, що вони думають про Герегу та її жалюгідні подачки. На парканах з`явилися наступні написи: «Герега! Ти нас не купиш!», «Герега купляє людей за гречку», «Герега! Люди не товар!», «Герега=Черновецький», «Герега=Партія Регіонів» і т.д.

         Невідомі борці з підкупом виборців закликають усіх громадян не продавати себе та не віддавати жодного голосу «кандидатам», які вважають людей бидлом та намагаються купляти їх за в них же вкрадені гроші. 


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
ТЕГИ: Черновецкий,Герега
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.