Два подарунки від Свободи.

17 січня 2013, 12:32
Власник сторінки
0
218

Свобода - неофіт в Парламенті, "неправильна" партія, яка робить неможливе можливим.

      ПЕРШИЙ ПОДАРУНОК був на Святого Миколая. В це неможливо було повірити:  вперше в парламентських стінах звучало конкретне завдання опозиції, яке не щезало як роса на сонці і на другий день і на третій день і на четвертий день.  Конкретна і проста процедурна  норма "голосувати тільки персонально" була сформульована як засадничий принцип демократичного врядування. Таке вже звичне для українців порушення регламенту та Конституції категорично не приймалось як неминуча абсолютна даність,  як священне заклинання "в наших умовах це неможливо не робити".
Вперше історична місія нинішнього покоління вивести Україну з тоталітаризму, створити правильний демократичний Європейський  парламент замість  сталінськоі обманки під назвою Верховна Рада ,  пов'язувалась з конкретною дією і твердим наміром довести цю конкретну справу до кінця.  "Довести до  кінця " означає в устах Свободи- затвердити у щоденній роботі Парламенту  незаперечне, без виключень, виконання регламентних процедур.
Ця проста конкретна дія - унікальна в політичній історії незалежної України, тому що вона технологічно державницька  - пов'язує місію розбудови нової держави з конкретною дією.

      ДРУГИЙ ПОДАРУНОК прийшов на Новий рік.  Свобода не подала жодного законопроекту !  Опора назвала Свободу " лінивою".  Я ж була дуже щаслива від цього лінивства, воно є революційним для нашого Парламенту. Адже роками  депутати звично подають і підраховують кількість своїх поданих законопроектів, змагаючись за більшу цифру.  Ця діяльність безумовно принесла видатні результати - напрацьовано (о це улюблене радянське слово!)  8000 законопроетів!
І що? Що це нам дало? Що з ними робити? Чого бракує? Цілком як  у гуцулів:  Прийшов стомлений гуцул з лісу, а вдома галасує купа немитих,  голодних дітей. Почухав потилицю: Чи цих помити? Чи нових зробити?
Наш Парламент, єдиний найвищий законодавчий орган,  не хоче помити своїх запаршивлених  дітей      та  продовжує породжувати  таких самих нежиттєспроможних. Ось приклад тяжкоі хвороби:  Цитую публікацію  " Житловий кодекс Української РСР: чинне законодавство зі змінами та доповненнями на 26 жовтня 2010 року: ( Відповідає офіційному  текстові) - К.: Алерта ; КНТ;  ЦУЛ,  2010.  - 58 с.  Всеукраінська асоціація видавців " Правова єдність"  У виданні представлениий Житловий кодекс Української РСР станом на 26 жовтня 2010 року зі змінами і доповненнями."
Відкриваємо першу сторінку: "В результаті перемоги Великої Жовтневої соціалістичної революції в нашій країні було створено необхідні передумови для розв'язання  однієї з найважливіших соціальних проблем- задоволення потреби трудящих у житлі.  Втілюючи в життя ленінські ідеї побудови комуністичного суспільства і здійснюючи курс на підвищення матеріального та культурного рівня життя народу, Радянська держава послідовно реалізує розроблену Комуністичною партією програму житлового будівництва.
Стаття 11 називається:  Компетенція  Союзу РСР у галузі регулювання житлових відносин"  Вікіпедія : :"Кодекс був введений в дію з 1 січня 1984-го. Діє сьогодні в Україні в такій частині, яка не суперечить чинному українському законодавству. "  ?????
Цю публікацію дав мені Мер районного міста  Львівської Обл, як приклад чинного але трагічно не відповідного до нинішнього дня закону.  Хоча вже існує законопроект нового Житлового кодексу ,  він лише новий радянський житловий кодекс на заміну старого радянського житлового кодексу. Таких прикладів дуже багато.
Ось чому для мене є подарунком НЕштампування шкідливих законопроектів.

  Чому це відбувається? Чому Свобода МОЖЕ так діяти?  Чого нам чекати від Свободи в 2013 році?

Особливістю Свободи яка відрізняє її від всіх інших партій  є те, що вони неофіти у Верховній Раді,  вони не засвоіли неписаних анти-парламентських правил,  не розуміють, що таке -  "неможливо в українських умовах" .  "Украінські умови" для них - це те, що має бути реформовано, ліквідовано, змінено. Виявляється все можливо,  якщо "не решать вопросы" а бути Європейським Парламентом.    Свобода  виглядає як наівний хлопчик - який бачить те, що бачить : "Король голий!"
Вони бачать мету,  не помічають перешкод та вірять у себе.
Мета Свободи - це мрія всіх,  хто за них голосував,  хто буде голосувати,  це  мрія всіх, чиі  батьки,  діди, прадіди  мріяли і боролися за Україну вільну, розумну, сильну, заможну. 

Чого нам чекати від Свободи в 2013 році? Свобода буде так само вражаюче просто робити реформи. Адже про реформи все вже написано. Так само, як Конституція та Регламент Верховноі Ради,  реформи лише вимагають втілення.  Свобода визначить діри у реформуванні і замість нових і нових законопроектів визначить пріоритети дій, які матимуть вирішальне стратегічне значення.  Так само вперто як з голосуванням за себе зробить ці реформні діри політичними пріоритетами. Свобода буде працювати тісно з усією опозицією,  тому що вони прагматичні, їх мета не лідерство в опозиції, а Нова Україна.  Всі рішення будуть спільними І тому успішними.  Свобода поверне очі та розум Парламенту  до новоі украінськоі реальності  - нова самостійна Україна, без монополії державної власності, без монополії комуністичної партії. Парламент нарешті побачить,  що за вікном не радянська влада, за вікном - незалежність,  свобода, приватна власність, що криком кричать до Парламенту, вимагаючи системного законодавчого іх утвердження.  І в цій справі немає нічого неважливого,  кожна буква і дух закону або створюють Украіну або іі знищують.  Свобода така неправильна,  що повинна зробити неможливе: помити  немитих дітей.
Який подарунок побажати Тягнибоку в Новому році?  Політичну карту украінськоі  стратегії реформ.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Пользователи
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.