"TRUMP" - новий хіт і новий альбом українською мовою

2 декабря 2020, 19:32
Владелец страницы
0
5

Після гучної прем'єри треку "Океан" MILANIA презентувала новий трек "Трамп" який увійде в перший альбом співачки українською мовою , у якому готова відпустити кохання, залишити емоції та жити далі.

"TRUMP" - новий хіт і новий альбом українською мовою

Після гучної прем'єри треку "Океан" MILANIA презентувала новий трек "Трамп" який увійде в перший альбом співачки  українською мовою , у якому готова відпустити кохання, залишити емоції та жити далі лише для себе! Прем’єра відбулась напереродні виборів у США та станом на сьогодні кліп вже набрав більше 100.000 переглядів на офіційному каналі YouTube. У треку MILANIA готова вилучати кандидатів на своє сердце, адже вони - не Трамп.

Трек "TRUMP" - це месседж до кожної дівчини, яка страждає у відносинах, що досить закривати очі на байдуже ставлення до себе, зневажання та образи. "Без сліз і жодних драм" слід стирати почуття, адже обраний кандидат - не ідеал!

Позитивний настрій та іронія - саме на таких почуття MILANIA готова прямувати далі, залишити минуле та навіки видалити його зі свого життя, адже наразі немає таких гідних кандидатів, як Дональд Трамп!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.