Медіа художники з п'яти континентів світу об'єдналися заради боротьби з COVID-19

21 квітня 2020, 00:10
Власник сторінки
1
58
Медіа художники з п яти континентів світу об єдналися заради боротьби з COVID-19
Foto: Daniel Robert Dinu

17 квітня у різних країнах світу синхронно відбулося 3D меппінг шоу, під час якого проектувався відеоролик, який складається з робіт дизайнерів з усього світу, присвячених боротьбі проти COVID-19

Дизайнери з різних країн світу об'єдналися для створення мультимедійного проекту «Один світ. Одне серце» на підтримку боротьби з коронавірусом. 

Одночасно в різних країнах в знак подяки лікарям і всім, хто бореться проти пандемії, відбулася трансляція анімаційного 3D mapping шоу. Ініціативу підтримало 46 художників з п`яти континентів. Україну в проекті представила міжнародна студія «Magic Innovations», відома багатьма проектами, в тому числі проекцією на монумент «Батьківщина-мати» під час Євробачення, інтерактивними казками для дітей «Дім Інтерактивних Пригод», «Лапландія 360» та  іншими. Переглянути роботу українців можна . Наша сила в єдності. Добрі слова і, головне, добрі справи, підтримка один одного сьогодні важливі як ніколи. Ми розробили та реалізували проект за власні кошти, щоб передати знак любові і подяки всім лікарям, які на передньому краї боротьби з пандемією, всім, хто дотримується заходів карантину і залишається вдома, що зупиняє поширення вірусу».

Наскрізним елементом шоу і його символом стало пурпурове серце. Саме з нього починалася трансляція відео в усіх країнах. Кожна творча команда знаходила свій спосіб передати головний посил - важливість солідарності, єдності всіх людей незалежно від національності, культури або релігії, під час боротьби з коронавірусів.

На підготовку у команд був лише тиждень. Усі креативи об'єднали в одне відео, яке проектувалося одночасно на фасадах будівель в Бухаресті (Румунія), Будапешті (Угорщина), Монтеррейе (Мексика), Сіетлі (США), Києві (Україна) та інших містах.

Важливо відзначити, що організатори тримали в таємниці на якій будівлі транслюватиметься проекція, щоб не порушувати режим карантину через бажання великої кількості людей побачити шоу.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: пандемия,художники,видеопроекции
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.