Не музичне шоу Голос країни

1 февраля 2020, 13:05
Владелец страницы
0
14

Як Плюси спаплюжили саму ідею музичного шоу

Нажаль Плюси перетворились на своєрідну чашку Петрі для розмноження бидломаси ! І новий сезон колись музичного , а тепер - люмпен -шоу , Голос країни яскраве тому підтвердження . 
Що показує телеканал : старий , лисий дядько ( Потап ) весь час намагається зображати мачо якому , начебто , віагра ще не потрібна . Його напарниця - молодиця середніх років ( Каменських ) , після гастролів по Жмеринці , видає себе за зірку світового рівня , майже як Шакіра , або навіть Кеті Перрі . 
Що насправді бачить глядач : двійко гопників , десь у сквері , залізли на лавку з ногами та плюють сонях . Іноді вони ще горланять своїх улюблених пісень про ,,пупиришкі,, та їх район . А ще гопник чоловічої статі весь час намагається залізти на гопоту жіночої статі для спарювання . Музика їх не цікавить взагалі ! 
Дуже шкода що музичне шоу перетворилось на люмпен-шоу ,, Бидло країни,, . Нікому не раджу дивитися це лайно !
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.