Неохаризматична секта «Відродження»

11 липня 2019, 10:38
Власник сторінки
0
19
проблема религии

Неохаризмати

Харизматична псевдоцерква «Відродження» з християнської точки зору є релігійно-політичною деструктивною сектою, на чолі якої стоїть громадянин Молдови Володимир Мунтян. Вже багато років правоохоронні органи України намагаються видворити Мунтяна за межі нашої країни, але не можуть, завдяки впливу деяких можновладців, політичних партій і п’яти десятків депутатів Верховної Ради. Не дивно. Мислячим людям очевидна націленість подібного роду «пастирів» на придбання влади й земного багатства, протилежних Духові Христа. Насправді під слащавими релігійними лозунгами триває процес духовної експансії, замовленої і фінансованої західними політиканами, котра є необхідною умовою руйнації національного суверенітету України і духовного стержня православної від колиски нації.

Головна ціль секти Мунтяна — завоювати сфери впливу в усіх державних структурах, «реформувати» (спрофанувати) Православну Церкву і при цьому «заробити» побільше грошей. Його адепти розподіляються за сферами впливу на групи: одні впроваджуються в МВС, другі — в машинобудівництво, інші — в сільське господарство чи освіту і т.д. Вони вміло зростаються з підприємницькими колами, з політиками, з представниками влади, активно користуючись останніми досягненнями сучасних психотехнологій. Навчаючись своїй справі, кожен сектант зобов’язується привести (завербувати) в організацію нових адептів. Таким чином сектанти-неохаризмати намагаються охопити всі сфери державно-господарчої діяльності країни.

Цей бур’ян розростається занадто швидко, і свідомість багатьох недосвідчених у питаннях віри українців не встигає захиститися. Тоталітарна секта тому й називається тоталітарною, що користується аморальними методиками, включаючи нейролінгвістичне програмування, гіпноз, транс (згадайте масові сеанси Кашпіровського). Особистість людини всіляко бомбардується на рівні підсвідомості, а значить люди не усвідомлюють що з ними витворяють насправді. Технологічно створений емоційний комфорт легко сприймається за реальні духовні переживання. Щось подібне відбувається і з психікою наркоманів. Деякі європейські держави, до речі, вже захищають своїх громадян від неохаризматичної чуми на законодавчому рівні. Наші ж закони, навпаки, є найлояльнішими в Європі по відношенню до всіх видів психологічного і духовного насильства, характерних для сучасних деструктурних культів. Тому й плодяться вони у нас наче гриби після дощу, і вже знахабніли настільки, що диктують свою волю і відверто протидіють Православ’ю.

Діяльність перших в Україні неохаризматичних пасторів від початку була орієнтована на досягнення вищої політичної і державної влади через створену ними релігійно-політичну організацію, про що вони говорили досить відверто. Мунтянові лідери-пастори є ніким іншим, як ідеологами духовно-політичного руху, в усьому чужого українській культурі і державності, тим більше Християнству.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: религия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.