Change your style

7 октября 2017, 15:18
Владелец страницы
artupcyclingdesing17@gmail.com
0
34

арт, дизайн та фотографія, глина та інтер"ер, розпис одягу та макіяж можуть взаемодіяти та доповнювати одне одного створюючи нове неймовірне поеднання погляду на мистецтво та моду

Change your style

29-ого числа в одному з андеграунд місць Киева, а саме в арт галереї Цеглина пройшов не звичайний захід - подія, що поеднала дизайн інтер"еру, фотографію, арт глину, інсталяцію та скульптуру з модою та зміною стилю та погляду на моду.

Дуже не банальним був підхід до поеднання фото-робіт фотографа Сергія Малікова з арт скульптурою, доповненням образу в оформленні самого інтер"еру події та взаемодія робіт із створеними образами дизайнерів.

Куратор галереї Олеся Дворак-Галік показала, що глина в наш час-це не просто глечик чи тарілка-це сучасна арт скульптура, кольорова й не перевершена, це інсталяція,це інтерерна особливість, яка знана у світі , але мало знана в нашій країні й може неперевершено виконувати зовсім різні функції та мати різне призначення


Неймовірним артом вразила й ювелір, знана майстриня в Киеві та арт діяч й благодійник по роботі з дітьми у різних містах, представник Rotary клубів України Алла Сокол, її роботи у стилі Примаченко й авторська особливість підходу вражають своїм різнокольоровим дивовижним підходом.

Новий підхід до зміни стилю й образу показали дизайнери проекту ArtKurtki, художниці показали, що бренд може вдосконалитися, що маючи фантазію можна створити не повторний шедевр ручної роботи, який й майстриня повторити не зможе, бо це робота кропітка й дуже вибаглива, не повторна й звичайно авторська.


Також подію прикрасили авторські сукні від бренду Zhuravel, та неймовірні експрес макіяжі від представниці Mary Kay Тетяни Томин-Остапчук.

Суть події полягала у зміні стилю й світогляду, кожна людина, що потрапила до рук майстрів та майстринь могла приміряти сукню чи арт одяг ручної роботи, змінити макіяж, сфотографуватися з роботами знаних Українських митціав та придбати роботи, ну й звичайно скуштувати авторський сир від майстра сирів СироЕд.Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
ТЕГИ: мода,стиль жизни,Українська культура,самые стильные,фотовиставка,украинские дизайнеры
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.