"Дні України в Кошице"

3 апреля 2017, 22:13
Владелец страницы
журналист
0
41

3 19 по 27 квітня у цьому гостинному місті на території Словаччини відбудеться масштабний захід міжнародного рівня - "Дні України в Кошице".


За яскравими враженнями - до словацького Кошице! 3 19 по 27 квітня у цьому гостинному  місті на території Словаччини відбудеться  масштабний захід міжнародного рівня - "Дні України в Кошице". Про це повідомив під час прес-конференції, яка відбулася у Посольстві Словаччини в Україні, директор Об"єднання FEMAN, уповноважений міста Кошице по співпраці з Україною пан Едуард Бураш. "Ця подія відбудеться під егідою мера словацького міста Кошице Ріхарда Раші, - сказав пан Едуард Бураш. - Протягом дев’яти днів Україну в Словаччині представлятимуть понад півтисячі представників різних сфер з багатьох регіонів – Миколаївської, Херсонської, Дніпропетровської, Чернівецької областей. Відвідувачів чекає насичена програма: українсько-словацькі культурні та ділові зустрічі, дискусії на політичні теми, вистави, художні та фотовиставки. Окрім культури у Словаччині презентують і кулінарні традиції України. Два дні під час форуму буде відведено туристичній сфері. Передбачається, що у двосторонньому бізнес-форумі візьмуть участь сорок туроператорів з України. Особливий акцент буде зроблено на зміцнення туристичних зв’язків. Зокрема, українсько-словацькі дні туризму 21-22 квітня проводитимуться вперше." Організатори цього міжнародного заходу запросили до Кошице й журналістів, аби ми широко висвітлювали цю подію! 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.