Виставка "МЕЛАНХОЛІЯ" Ольги Кравченко

26 марта 2017, 15:56
0
19

Щиросердно зізнаюся : такої кількості людей, закоханих у творчість одного художника, які зібралися разом в один і той же час і в одному місці, я давно вже не бачив.


Щиросердно зізнаюся : такої кількості людей, закоханих у творчість одного художника, які зібралися разом в один і той же час і в одному місці, я давно вже не бачив. А ось на вернісаж Ольги Кравченко - прийшли! І більшість - з букетами в руках! 24 березня в рамках проекту "МИСТЕЦТВО НА ПАПЕРІ", київська галерея "КалитаАртКлуб" (Київ, вул.Малопідвальна, 21/8) запросила на відкриття персональної виставки пані Ольги. Виставка називається "МЕЛАНХОЛІЯ". Ці чудові пастелі написані відомим київським художником упродовж останніх двох-трьох років. На думку кандидата мистецтвознавства Олега Сидор- Гібелінди, "...у серії робіт "МЕЛАНХОЛІЯ" ми бачимо м"яку - воістину пастельну! - еволюцію авторського почерку миткині, який до неданього видавався цілковито визначеним та візуально переконливим - у техніці "полотно;олія", що завоювало Ользі Кравченко заслужену популярність. І - не лише у вузьких колах..." А от які саме сюжети побачили учасники вернісажу на пастелях Ольги Кравченко і чим вони їх так вразили - ви дізнаєтеся, подвивившись програму "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube, на який ми закликаємо вас активно підписуватися!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.