В Україні пройде Міжнародний фестиваль класичного танцю «Гран-Прі Київ»

12 березня 2017, 18:01
Власник сторінки
0
28
В Україні пройде Міжнародний фестиваль класичного танцю «Гран-Прі Київ»
«Гран-Прі Київ» за підтримки Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» (UWCF)

В Україні пройде Міжнародний фестиваль класичного танцю «Гран-Прі Київ» за підтримки Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» (UWCF)

Більше 50 юнаків та дівчат з більше ніж 10 країн світу візьмуть участь у ІІІ Міжнародному юнацькому конкурсі-фестивалі класичного танцю «Гран-Прі Київ», який пройде в Києві з 24 по 26 березня 2017 року.

Цього року, як і минулого, фестиваль відбудеться за підтримки Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» (United World Cultures Foundation, UWCF) у Національній опері України ім. Т.Г. Шевченко.

У конкурсі візьмуть участь молоді танцівники у віці від 15 до 18 років з України, Японії, США, ОАЕ, Норвегії, Німеччини, Казахстану, Молдови. Мета фестивалю – привернути увагу до стану хореографічної освіти в Україні, підтримати талановитих дітей українських балетних шкіл, налагодити комунікацію між хореографічними школами різних країн світу та виявити справжні таланти.

Як зазначає директор конкурсу, віце-президент Благодійного фонду «Об’єднання світових культур», народний артист України , «Гран-Прі Київ» – це унікальний шанс для молодих танцівників зробити заявку на успішну професійну кар’єру. Це також майданчик для експериментів та демонстрації досягнень сучасної хореографії.

«Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (United World Cultures Foundation, UWCF) не лише пропагує мистецтво серед дітей, а й бере активну участь у долі підростаючого покоління. Український балет зараз стає нашим національним надбанням,» - говорить виконавчий директор Благодійного фонду Олеся Тарасенко. «Фестиваль, який ми організовуємо, це не просто світська подія, це практика виходу в світ, дуже серйозний освітній проект, мета якого - виховання моральності нашого майбутнього - молодих кавалерів і панянок. В основу заходу покладено благодійність, це те, про що ми повинні говорити. Адже благодійність - це складна сфера діяльності, серйозне суспільне служіння! Так і відбувається в діяльності нашого фонду. І коли діти приходять на наш фестиваль, вони отримують величезний заряд енергії, колосальний запал, у них з’являється надія, пробуджується інтерес до життя! Наш фестиваль - це правильний простір, що задає сильний імпульс майбутнім поколінням», - зазначає Олеся Тарасенко.

 

http://uwcfoundation.com

#uwcf #uwcfoundation #granprix

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: благотворительность,благотворительный фонд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.