Персональна виставка Олесі Рибченко "Дівчата і квіти" у Національній опереті

15 февраля 2017, 13:21
Владелец страницы
журналист
0
27

Із Оперети - з любов"ю! У День Святого Валентина у Національній опереті України відкрилася виствка Олесі Рибченко "Дівчата і квіти".

Із Оперети - з любов"ю! У День Святого Валентина у Національній опереті України (щира подяка Вам за це, пане Богдане Струтинський!) - подвійна радість : чудовий концерт "Музика сердець" до дня закоханих і ( як бонус до нього) прекрасно організована персональна виставка молодої талановитої київської художниці Олесі Рибченко "Дівчата і квіти". Тобто, маємо несподіваний сюрприз : два у одному! Як доповнення одного виду мистецтва до іншого! І все - на високій творчій ноті. Саме так, як того вимагає справжнє Мистецтво. У антракті між першою і другою частиною концерту "Музика сердець" ми поспілкувалися із керівником Національної оперети України, народним артистом України Богданом Струтинським. Він не приховує задоволення : у залі - аншлаг, у арт-фойє - ніде яблоку впасти! "Вважаю, так і повинно бути, - переконаний мій співрозмовник.- Адже глядачі приходять до Театру відпочити і серцем, і душею, і очима. І це чудово, коли один вид мистецтва доповнює інший. Ми й надалі будемо запрошувати у арт-фойє Оперети молодих талановитих живописців. Нехай люди, які приходять до нас послухати музику і помилуватися пластикою артистів на сцені під час антракту також насолоджуються високим і прекрасним живописом. Таке поєднання - на користь усім нам!" Програму "Мистецька хвиля +", яка розповідає про творчість Олесі Рибченко, Ви зможете подивитися на каналі Ukrvideotravel у Yuotube. Переконаний : після її перегляду Ви обов"язково придбаєте білет до головної Оперети країни (хоча це практично неможливо - всі білети на найближчі дні вже продано!) і завітаєте сюди, аби не лише послухати спів атристів і подивитися як вони танцюють, а й насолодитися картинами чарівної Олесі Рибченко. І не забувайте,друзі, підписуватися на наш канал! Адже ми працюємо для вас!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.