Персональна виставка "З Україною в серці" Оксани Полтавець-Гуйди

12 февраля 2017, 15:33
Владелец страницы
журналист
0
51

У Центральному будинку художника відкрилася персональна виставка "З Україною в серці" заслуженого худоника України Оксани Полтавець-Гуйди.

Персональна виставка "З Україною в серці" 
Оксани Полтавець-Гуйди
https://www.youtube.com/watch?v=7gVxFSw_wy4
Іноді у моєму житті трапляється і таке : переповнений позитивними емоціями, милуюся  Карпатами... Яка ж краса! І тут - досить несподівано для мене - у кишені спортивної куртки дзеленчить телефон : "Київ на дроті!" Ну, думаю, все : фініш відпочинку, знову "труба кличе"... У слухавці чую приємний жіночий голос : "Пане Сергіє, від імені моєї сестри, заслуженого художника України,в.о. ректора Інституту ім. Михайла Бойчука Оксани Вікторівни Полтавець-Гуйди,запрошую Вас  на відкриття її персональної виставки "З Україною у серці!" Спрацьовує журналістський рефлекс, вироблений протягом довгих літ роботи на телебаченні : "Місце, дата, початок події?" Жіночий голос бадьоро рапортує.  І у цей момент  мій радісний настрій миттєво погіршується : не встигну! Вловивши зміну інтонації у голосі, співрозмовниця (а зі мною спілкувалася заслужена артистка естрадного мистецтва України Наталка Полтавець, сестра Оксани Полтавець - Гуйди) із сумом зітхає : "Що поробиш... Але коли повернетеся із відпочинку  до столиці, все одно приходьте на виставку. Не пошкодуєте". Я обіцяю : "Прийду!" І ось я у Києві. Цього дня, "озброївшись" відеокамерою і блокнотом, приходжу до Центрального будинку художника, піднімаюсь сходами на третій поверх і ... завмираю у захваті від побаченого : "Які чудові картини!І скільки їх тут!" Ну, а далі - як водиться у нашому журналістському житті-бутті - незабутнє спілкування із автором прекрасних полотен, спілкування з її друзями і колегами, серед яких - один із найбільш відомих живописців України, який двічі встановлювали світові рекорди продажів сучасного українського мистецтва на міжнародному арт-ринку  Анатолій Криволап, спілкування із шанувальниками живопису, які вже давно закохані у творчість  Оксани Полтавець - Гуйди... Сестра художниці, Наталка Полтавець,  спілкуючись зі мною на фоні її портрету,по завершенню інтерв"ю із посмішкою запитує : "Не шкодуєте, що прийшли на виставку?" Відповідаю без роздумів : " Та що Ви! Навпаки : я справді щасливий, що мене запросили. Тут повинен побувати кожен, для кого фраза "З Україною в серці" - не просто слова. Адже кожна картина Вашої сестри торкається потаємних струн душі. І на серці від цього - так радісно!" А відео звіт  про цю справді непересічну мистецьку подію ви зможете подивитися у програмі "Мистецька хвиля +" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.