Персональна виставка "З Україною в серці" Оксани Полтавець-Гуйди

12 лютого 2017, 15:33
Власник сторінки
журналист
0
56
Персональна виставка  З Україною в серці   Оксани Полтавець-Гуйди
Автор фото - Сергій Комиасаров

У Центральному будинку художника відкрилася персональна виставка "З Україною в серці" заслуженого худоника України Оксани Полтавець-Гуйди.

Персональна виставка "З Україною в серці" 
Оксани Полтавець-Гуйди
https://www.youtube.com/watch?v=7gVxFSw_wy4
Іноді у моєму житті трапляється і таке : переповнений позитивними емоціями, милуюся  Карпатами... Яка ж краса! І тут - досить несподівано для мене - у кишені спортивної куртки дзеленчить телефон : "Київ на дроті!" Ну, думаю, все : фініш відпочинку, знову "труба кличе"... У слухавці чую приємний жіночий голос : "Пане Сергіє, від імені моєї сестри, заслуженого художника України,в.о. ректора Інституту ім. Михайла Бойчука Оксани Вікторівни Полтавець-Гуйди,запрошую Вас  на відкриття її персональної виставки "З Україною у серці!" Спрацьовує журналістський рефлекс, вироблений протягом довгих літ роботи на телебаченні : "Місце, дата, початок події?" Жіночий голос бадьоро рапортує.  І у цей момент  мій радісний настрій миттєво погіршується : не встигну! Вловивши зміну інтонації у голосі, співрозмовниця (а зі мною спілкувалася заслужена артистка естрадного мистецтва України Наталка Полтавець, сестра Оксани Полтавець - Гуйди) із сумом зітхає : "Що поробиш... Але коли повернетеся із відпочинку  до столиці, все одно приходьте на виставку. Не пошкодуєте". Я обіцяю : "Прийду!" І ось я у Києві. Цього дня, "озброївшись" відеокамерою і блокнотом, приходжу до Центрального будинку художника, піднімаюсь сходами на третій поверх і ... завмираю у захваті від побаченого : "Які чудові картини!І скільки їх тут!" Ну, а далі - як водиться у нашому журналістському житті-бутті - незабутнє спілкування із автором прекрасних полотен, спілкування з її друзями і колегами, серед яких - один із найбільш відомих живописців України, який двічі встановлювали світові рекорди продажів сучасного українського мистецтва на міжнародному арт-ринку  Анатолій Криволап, спілкування із шанувальниками живопису, які вже давно закохані у творчість  Оксани Полтавець - Гуйди... Сестра художниці, Наталка Полтавець,  спілкуючись зі мною на фоні її портрету,по завершенню інтерв"ю із посмішкою запитує : "Не шкодуєте, що прийшли на виставку?" Відповідаю без роздумів : " Та що Ви! Навпаки : я справді щасливий, що мене запросили. Тут повинен побувати кожен, для кого фраза "З Україною в серці" - не просто слова. Адже кожна картина Вашої сестри торкається потаємних струн душі. І на серці від цього - так радісно!" А відео звіт  про цю справді непересічну мистецьку подію ви зможете подивитися у програмі "Мистецька хвиля +" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.