"Я піду в далекі гори" співають у Національній опереті України

28 января 2017, 18:54
Владелец страницы
журналист
0
23

Є пісні, які переживуть тисячоліття. Адже писали їх не для наповнення репертуару молодих сексуально-обдарованих "співачок", а для того, щоб у всіх світах знали : Україна має справжні таланти!
"Я піду в далекі гори" співають у Національній опереті України
https://www.youtube.com/watch?v=YHetdjwuAb4
Є пісні, які переживуть тисячоліття. Адже писали їх не для наповнення репертуару молодих сексуально-обдарованих "співачок", а для того, щоб у всіх світах знали : Україна має справжні таланти! Одна із таких пісень - "Я піду в далекі гори"  геніального Володимира Івасюка, яка стала оним із найвідоміших його творів. Володимир Івасюк написав "Я піду в далекі гори"   у 1968 році. Майже півстоліття минуло відтоді,  пісня ця живе нині і житиме завжди. І ось що цікаво : виконують її не лише на естрадних майданчиках, не лише в родинному колі, а й ... у  Національній опереті України. І виконують так - це я про сестер Галину та Лесю Тельнюк - що на очах глядачів бринять правдиві сльози радості і смутку. 26 січня  у Національній опереті України відбувся спільний проект вокального дуету "Тельнюк:сестри" і Київського національного академічного театру оперети.  Програма концерту "ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко" складалася із 13 композицій, присвячених Кобзарю. І - як несподіваний бонус - наприкінці свого виступу Галя і Леся заспівали безсмертний твір Володимира Івасюка... Як зреагувала на цей музичний шедевр публіка - дивіться у програмі   "МИСТЕЦЬКА ХВИЛЯ +" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.