"Я піду в далекі гори" співають у Національній опереті України

28 січня 2017, 18:54
Власник сторінки
журналист
0
26
 Я піду в далекі гори  співають у Національній опереті України

Є пісні, які переживуть тисячоліття. Адже писали їх не для наповнення репертуару молодих сексуально-обдарованих "співачок", а для того, щоб у всіх світах знали : Україна має справжні таланти!
"Я піду в далекі гори" співають у Національній опереті України
https://www.youtube.com/watch?v=YHetdjwuAb4
Є пісні, які переживуть тисячоліття. Адже писали їх не для наповнення репертуару молодих сексуально-обдарованих "співачок", а для того, щоб у всіх світах знали : Україна має справжні таланти! Одна із таких пісень - "Я піду в далекі гори"  геніального Володимира Івасюка, яка стала оним із найвідоміших його творів. Володимир Івасюк написав "Я піду в далекі гори"   у 1968 році. Майже півстоліття минуло відтоді,  пісня ця живе нині і житиме завжди. І ось що цікаво : виконують її не лише на естрадних майданчиках, не лише в родинному колі, а й ... у  Національній опереті України. І виконують так - це я про сестер Галину та Лесю Тельнюк - що на очах глядачів бринять правдиві сльози радості і смутку. 26 січня  у Національній опереті України відбувся спільний проект вокального дуету "Тельнюк:сестри" і Київського національного академічного театру оперети.  Програма концерту "ТЕЛЬНЮК: Наш Шевченко" складалася із 13 композицій, присвячених Кобзарю. І - як несподіваний бонус - наприкінці свого виступу Галя і Леся заспівали безсмертний твір Володимира Івасюка... Як зреагувала на цей музичний шедевр публіка - дивіться у програмі   "МИСТЕЦЬКА ХВИЛЯ +" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.