Виставка Вадима Петрова "Маршрут" у галереї "Триптих АРТ"

15 декабря 2016, 19:14
Владелец страницы
журналист
0
27

Як там у Поета? "Каждый вибирает по себе - женщину, профессию, дорогу..." Ось так і у художника із Харкова Вадима Петрова.


Виставка Вадима Петрова "Маршрут" у галереї "Триптих АРТ"
https://www.youtube.com/watch?v=WKoRtnDEZ44
Як там у Поета? "Каждый вибирает по себе - женщину, профессию, дорогу..." Ось так і у художника із Харкова Вадима Петрова. Сьогодні у галереї сучасного мистецтва «Триптих АРТ» (вул. Десятинна, 13) відбулося відкриття його персональної виставки. Її назва - "Маршрут" . Герої картин Вадима Петрова - наші сучасники. І далеко не всі вони симпатичні : є тут і колишні в"язні, і люмпени, і маргинали... Люди далеко не ідеальні,іноді навіть небезпечні, але щось притягує до  них  і очі, і душу. Адже герої ( чи все ж - антигерої?) полотен Вадима Петрова - наші співгромадяни. Тільки обрали не такий, як ми із вами, життєвий маршрут... Все вірно : "У кожного своя доля і свій шлях широкий".  Але робити вигляд,панове,  що цих людей просто  не існує у природі - як мінімум не чемно. Вони - поруч. Поруч із нами - чистими і культурними. Вони -  на відстані простягнутої руки. І це наш спільний хрест - йти разом із ними по одному життєвому маршруту. Ні, йти не разом, пліч-о-пліч,  а кожен - по своїй орбіті... Матимете бажання і час - зазирніть до галереї сучасного мистецтва «Триптих АРТ»  і уважно подивіться у їхні очі. Ні,вам не стане  моторошно. Ви просто зрозумієте : ці люди - також Божі творіння. І дуже важливо розуміти, що ці люди - є. Подробиці про відкриття персональної виставки Вадима Петрова ви дізнаєтеся у найближчому випуску програми "Мистецька хвиля +" на каналі Ukrvideotravel . Лише не забувайте про наше прохання : підписуйтеся на нього. Адже ми працюємо для кожного із Вас!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.