Виставка "КИЛИМ.СУЧАСНІ УКРАЇНСЬКІ МИТЦІ"

7 декабря 2016, 00:33
Владелец страницы
журналист
0
16

6 грудня в Музеї історії Києва відбулося відкриття масштабного загалЬнонаціонального мистецього проекту "КИЛИМ.СУЧАСНІ УКРАЇНСЬКІ МИТЦІ".

Виставка "КИЛИМ.СУЧАСНІ УКРАЇНСЬКІ МИТЦІ"
https://www.youtube.com/watch?v=5KLHh4YgW4s
6 грудня в  Музеї історії Києва відбулося відкриття масштабного загалЬнонаціонального мистецього проекту "КИЛИМ.СУЧАСНІ УКРАЇНСЬКІ МИТЦІ".20 художників із різних регіонів нашої держави створили свої "килими". Кожен із авторів показав власне бачення традиційного мистецтва. Ідея проекту "КИЛИМ.СУЧАСНІ УКРАЇНСЬКІ МИТЦІ"- поєднати традиційне і сучасне мистецтво. Співкуратори проекту "Килим" -  Ігор Абрамович і Олександр Соловйов. У Музеї історії Києва експозиція "Килим" триватиме до 15 січня 2017 року. Подробиці про цю непересічну подію у царині культури дивіться на каналі Ukrvіdeotravel. Лише не забувайте про наше прохання - підписуйтеся на Ukrvіdeotravel у YOUTUBE! Адже ми, друзі, працюємо для вас!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.