Подвійне свято Ірини Мартиненко

2 декабря 2016, 07:56
Владелец страницы
журналист
0
14

У будинку Національної спілки письменників України відбулася презентація книжки "Про що плаче скрипка" письменниці Ірини Мартиненко.

Подвійне свято Ірини Мартиненко
https://www.youtube.com/watch?v=QFDWLdC9LbM
Обіймали, цілували, коштовні подарунки дарували,  здоров"я й радості бажали! А ще - вітали із виходом у світ першої літературно-художньої оповіді! Це я вам,друзі, розповідаю  про святкування  Дня народження і, водночас, презентацію книжки "Про що плаче скрипка" акторки, журналістки, а відтепер - і  молодого літератора Ірини Мартиненко (літературний псевдонім - Мирослава Кринична), яке гучно і весело відзначили у будинку Спілки  письменників України. Привітати  із подвійним святом у гості до пані Ірини прийшло більше ста шанувальників її таланту. В основному - друзі і колеги по акторському, журналістському і письменницькому цеху. І кожному із гостей молода талановита миткиня подарувала по примірнику своєї літературно-художньої оповіді. А потім заспівала - від щирого серця... Як це було - ви дізнаєтеся із програми "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel,на який ми закликаємо підписуватися усіх, кому небайдуже сучасне Мистецтво і його творці!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.