Виставка графіки Романа Романишина «ПЛАНЕТАРІУМ»

2 декабря 2016, 07:52
Владелец страницы
журналист
0
12

Галерея сучасного мистецтва "Триптих АРТ" знову приємно здивувала шанувальників справжнього Мистецтва: 30 листопада тут відбулося велелюдне відкриття виставки "ПЛАНЕТАРІУМ".

Виставка графіки Романа Романишина «ПЛАНЕТАРІУМ»
https://www.youtube.com/watch?v=qxHMtvqR3Dw
Галерея сучасного мистецтва "Триптих АРТ" знову приємно здивувала шанувальників справжнього Мистецтва: 30 листопада тут відбулося велелюдне відкриття персональної виставки  одного із найвідоміших українських графіків Романа Романишина (Львів). Назва цієї виставки - «ПЛАНЕТАРІУМ». Як сказав на відкритті виставки автор чудових робіт, "...дві головні фігури мого ПЛАНЕТАРІУМУ: трикутник і коло ( в тривимірному випадку – піраміда і куля як символи комети і
планети). Трикутник як альфа – початкова фігура з найменшою можливою кількістю кутів. Коло як омега – фігура з безмежною кількістю кутів. Чотири головних сузір’я в сузір’ях мого ПЛАНЕТАРІУМУ, гравітаційному полі яких відбуваються пошуки:
сузір’я ВОЇНА, сузір’я МИСЛИВЦЯ, сузір’я ПОЕТА,
сузір’я ФІЛОСОФА. Два активні: ВОЇН і МИСЛИВЕЦЬ.
Два медитативні: ПОЕТ і ФІЛОСОФ. Два з-під знаку ЯН: ВОЇН і МИСЛИВЕЦЬ. І два з-під знаку ІНЬ: ПОЕТ і ФІЛОСОФ. Два векторно зліва направо із заходу на схід: ВОЇН і МИСЛИВЕЦЬ. І два справа ліворуч зі сходу на захід: ПОЕТ і ФІЛОСОФ."  Подробиці про відкриття персональної виставки Романа Романишина дивіться у програмі "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube. І прохання, друзі : не забувайте підписуватися на наш канал. Адже ми працюємо для вас!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.