Виставка графіки Романа Романишина «ПЛАНЕТАРІУМ»

02 грудня 2016, 07:52
Власник сторінки
журналист
0
12
Виставка графіки Романа Романишина «ПЛАНЕТАРІУМ»
Автор фото - Сергей Комиссаров. На фото вместе с Романом Романишиным

Галерея сучасного мистецтва "Триптих АРТ" знову приємно здивувала шанувальників справжнього Мистецтва: 30 листопада тут відбулося велелюдне відкриття виставки "ПЛАНЕТАРІУМ".

Виставка графіки Романа Романишина «ПЛАНЕТАРІУМ»
https://www.youtube.com/watch?v=qxHMtvqR3Dw
Галерея сучасного мистецтва "Триптих АРТ" знову приємно здивувала шанувальників справжнього Мистецтва: 30 листопада тут відбулося велелюдне відкриття персональної виставки  одного із найвідоміших українських графіків Романа Романишина (Львів). Назва цієї виставки - «ПЛАНЕТАРІУМ». Як сказав на відкритті виставки автор чудових робіт, "...дві головні фігури мого ПЛАНЕТАРІУМУ: трикутник і коло ( в тривимірному випадку – піраміда і куля як символи комети і
планети). Трикутник як альфа – початкова фігура з найменшою можливою кількістю кутів. Коло як омега – фігура з безмежною кількістю кутів. Чотири головних сузір’я в сузір’ях мого ПЛАНЕТАРІУМУ, гравітаційному полі яких відбуваються пошуки:
сузір’я ВОЇНА, сузір’я МИСЛИВЦЯ, сузір’я ПОЕТА,
сузір’я ФІЛОСОФА. Два активні: ВОЇН і МИСЛИВЕЦЬ.
Два медитативні: ПОЕТ і ФІЛОСОФ. Два з-під знаку ЯН: ВОЇН і МИСЛИВЕЦЬ. І два з-під знаку ІНЬ: ПОЕТ і ФІЛОСОФ. Два векторно зліва направо із заходу на схід: ВОЇН і МИСЛИВЕЦЬ. І два справа ліворуч зі сходу на захід: ПОЕТ і ФІЛОСОФ."  Подробиці про відкриття персональної виставки Романа Романишина дивіться у програмі "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube. І прохання, друзі : не забувайте підписуватися на наш канал. Адже ми працюємо для вас!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.