Концерт "Симфонічний коктейль у стилі БЛЮЗ"

26 ноября 2016, 11:07
Владелец страницы
журналист
0
56

"Дивувати і радувати!" Саме таким, на мою думку, є творчий девіз керівників Національної оперети України. Підтвердженням цьому - концерт "Симфонічний коктейль у стилі БЛЮЗ".


Концерт "Симфонічний коктейль у стилі БЛЮЗ"
"Дивувати і радувати!" Саме таким, на мою думку, є творчий девіз керівників Національної оперети України. Підтвердженням цьому - концерт "Симфонічний коктейль у стилі БЛЮЗ", який відбувся на сцені театру 25 листопада 2016 року. Аби взяти участь у цьому яскравому музичному  дійстві, до Національної оперети України прибув відомий австрійський музикант Флоріан Файльмайр (Florian Feilmair). Після  напружених репетицій музиканта з диригентом оркестру з.а. України Оксаною Мадараш австрійський маестро вийшов на сцену і... Поставимо тут три крапки. Адже як можна на вербальному рівні передати читачам, що таке - справжня Музика?!? Ця Музика нікого не залишила байдужим. Разом із оркестром Національної оперети України  Флоріан Файльмайр віртуозно виконував музичні твори Дж. Гершвіна,Е.Вілла-Лобаса, Е.-Л. Веббера,А.Маркеса і Д.Мійо. Одним словом, це був супер-цікавий  концерт в стилі Блюз! За що ми повинні подякувати не лише режисера-постановника, народного артиста України Богдана Струтинського, диригентів-постановників заслужену артистку України Оксану Мадараш і Володимира Врубльовського, хормейстера-постановника Сергія Нестерука, а й Австрійський культурний центр і Австрійський культурний форум, які переконали музиканта Флоріана Файльмайера знайти час у своєму щільному сценічному графіку і приїхати  до української столиці. Подробиці про підготовку до концерту "Симфонічний коктейль у стилі БЛЮЗ"  дивіться у програмі "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel. Лише не забувайте про  прохання його засновників : підписуйтеся на наш канал! Адже ми працюємо для вас! 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.