"TV CONTENT SHOWCASE Explore NEW prorgam Korea-2016"

24 ноября 2016, 21:47
Владелец страницы
журналист
0
22

В рамках "TV CONTENT SHOWCASE Explore NEW prorgam Korea-2016" відбулися багатосторонні переговори корейських і українських телевізійників і документалістів.
У  готелі Hyatt Regensy Kiev корейські сценаристи, режисери, продюсери, мультиплікатори, оператори і журналісти щедро ділилися із своїми українськими віз-а-ві художнім, телевізійним і публицистичним контентом. https://www.youtube.com/watch?v=sAthwXEeVGE
В рамках  "TV CONTENT SHOWCASE Explore NEW prorgam Korea-2016" відбулися багатосторонні переговори корейських і українських телевізійників і документалістів. У творчій скарбничці гостей із далекої  азійської  країни - супер-сучасні серіали, розважальні, публіцистичні, пізнавальні, молодіжні програми, креативні музичні кліпи і надзвичайно цікаві мультфільми... Якість  корейського телевізійного контенту - надзвичайно висока. Вже з першого погляду зрозуміло, що ці програми, серали і мультики корейські професіонали кіно і телебачення знімають і монтують  на найкращій у світі техніці. Звідси - дивовижні кольори, чудовий звук і сучасні спецефекти! Як виявилося, для більшості українських телеканалів контент корейських колег - по кишені. Ці програми і фільми  не дорожчі від західних. Так що, не виключено, найближчим часом і на наших домашніх  екранах з"являться  корейські серіали,  пізнавальні,  молодіжні програми, а також  веселі і добрі мультфільми. А завершився "TV CONTENT SHOWCASE Explore NEW prorgam Korea-2016"  несподівано і дуже яскраво. Під час дружньої вечері українські і корейські митці подивилися яскравий виступ  енергійних дівчат із відомої  команди M-Stream. До речі, у 2016-му році ця гіпер-динамічна танцювальна група виборола гран-прі на фестивалі "К-поп" в Україні. Їхні запальні танці ви зможете побачити у програмі "МИСТЕЦЬКА ХВИЛЯ +" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube, на який ми заликаємо вас підписуватися. Адже ми, шановні друзі, працюємо для вас!  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.