"TV CONTENT SHOWCASE Explore NEW prorgam Korea-2016"

24 листопада 2016, 21:47
Власник сторінки
журналист
0
24
 TV CONTENT SHOWCASE Explore NEW prorgam Korea-2016
Автор фото - Сергей Комиссаров

В рамках "TV CONTENT SHOWCASE Explore NEW prorgam Korea-2016" відбулися багатосторонні переговори корейських і українських телевізійників і документалістів.
У  готелі Hyatt Regensy Kiev корейські сценаристи, режисери, продюсери, мультиплікатори, оператори і журналісти щедро ділилися із своїми українськими віз-а-ві художнім, телевізійним і публицистичним контентом. https://www.youtube.com/watch?v=sAthwXEeVGE
В рамках  "TV CONTENT SHOWCASE Explore NEW prorgam Korea-2016" відбулися багатосторонні переговори корейських і українських телевізійників і документалістів. У творчій скарбничці гостей із далекої  азійської  країни - супер-сучасні серіали, розважальні, публіцистичні, пізнавальні, молодіжні програми, креативні музичні кліпи і надзвичайно цікаві мультфільми... Якість  корейського телевізійного контенту - надзвичайно висока. Вже з першого погляду зрозуміло, що ці програми, серали і мультики корейські професіонали кіно і телебачення знімають і монтують  на найкращій у світі техніці. Звідси - дивовижні кольори, чудовий звук і сучасні спецефекти! Як виявилося, для більшості українських телеканалів контент корейських колег - по кишені. Ці програми і фільми  не дорожчі від західних. Так що, не виключено, найближчим часом і на наших домашніх  екранах з"являться  корейські серіали,  пізнавальні,  молодіжні програми, а також  веселі і добрі мультфільми. А завершився "TV CONTENT SHOWCASE Explore NEW prorgam Korea-2016"  несподівано і дуже яскраво. Під час дружньої вечері українські і корейські митці подивилися яскравий виступ  енергійних дівчат із відомої  команди M-Stream. До речі, у 2016-му році ця гіпер-динамічна танцювальна група виборола гран-прі на фестивалі "К-поп" в Україні. Їхні запальні танці ви зможете побачити у програмі "МИСТЕЦЬКА ХВИЛЯ +" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube, на який ми заликаємо вас підписуватися. Адже ми, шановні друзі, працюємо для вас!  

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.