"Портрети квітів" Юрія Пісковського

24 листопада 2016, 11:15
Власник сторінки
журналист
0
13
 Портрети квітів  Юрія Пісковського
Фото Юрия Писковского

З дивовижною людиною звела мене доля два роки тому! Юрій Пісковський є професором Міжнародної Академії Архітектури,Послом Миру, журналістом, фотохудожником..."Портрети квітів" Юрія Пісковського
https://www.youtube.com/watch?v=ET3gqoDRo_4
З дивовижною людиною звела мене доля два роки тому! Юрій Пісковський є професором Міжнародної Академії Архітектури,Послом Миру, журналістом, фотохудожником... А ще Юрій Іванович є співцем краси квітів. Вони на його світлинах - немов живі. У чому ви зможете переконатися на власні очі, подивившись на каналі Ukrvideotravel у YuoTube програму, яка присвячена виставці світлин Юрія Пісковського "Портрети квітів". Це унікальне відео знімали і монтували  разом із майстром художньої фотографії його колеги - Вікторія Порт (композиція) і Віталій Манько (відеомонтаж, режисура).  Приємного перегляду!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.