"Портрети квітів" Юрія Пісковського

24 ноября 2016, 11:15
Владелец страницы
журналист
0
10

З дивовижною людиною звела мене доля два роки тому! Юрій Пісковський є професором Міжнародної Академії Архітектури,Послом Миру, журналістом, фотохудожником..."Портрети квітів" Юрія Пісковського
https://www.youtube.com/watch?v=ET3gqoDRo_4
З дивовижною людиною звела мене доля два роки тому! Юрій Пісковський є професором Міжнародної Академії Архітектури,Послом Миру, журналістом, фотохудожником... А ще Юрій Іванович є співцем краси квітів. Вони на його світлинах - немов живі. У чому ви зможете переконатися на власні очі, подивившись на каналі Ukrvideotravel у YuoTube програму, яка присвячена виставці світлин Юрія Пісковського "Портрети квітів". Це унікальне відео знімали і монтували  разом із майстром художньої фотографії його колеги - Вікторія Порт (композиція) і Віталій Манько (відеомонтаж, режисура).  Приємного перегляду!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.