Вернісаж Світлани Аношкіної у галереї "Митець"

23 ноября 2016, 22:07
0
3

У столичній галереї "Митець" під бурхливі оплески митців, друзів і родичів 22-го листопада 2016 року звітувала талановита українська художниця Світлана Аношкіна.

Вернісаж Світлани Аношкіної у галереї "Митець"
https://www.youtube.com/watch?v=Dqa5WjOx25c
Все сталося , як і гадалося : успіх, великий успіх! У столичній галереї "Митець" під бурхливі оплески митців, друзів і родичів 22-го листопада 2016 року  звітувала талановита українська художниця Світлана Аношкіна. Її роботи (а їх було понад п"ятдесят) приємно здивували колег по творчому цеху.  Високий рівень! Під час вітальних виступів, від керівників Київської спілки художників почув : прийшов-таки час, аби  висунути Світлану Аношкіну на отримання високого звання "Заслуженого художника України". Як один із запрошених на чудово організований вернісах (браво, Анна Лавреха!),  я цілком і повністю  поділяю думку спілчан-художників Світлани Аношкіної. Вона давно заслужила це звання. Адже, як мовиться, по праці і шана! У чому ви, шановні шанувальники Мистецтва, можете особисто переконатися, подивившись  програму "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel.  Виставка "Українські візерунки" Світлани Аношкіної  нікого не залишить байдужим.  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.