"Українські візерунки" Світлани Аношкіної

19 ноября 2016, 23:42
Владелец страницы
журналист
0
131

Відомий український художник Світлана Аношкіна готується до чергового вернісажу. З 22-го по 30-е листопада її роботи демонструватимуться у столичній галереЇ "МИТЕЦЬ"."Українські візерунки" Світлани Аношкіної  
Відомий український художник Світлана Аношкіна, за плечима якої участь у 80-ти виставках,готується до чергового вернісажу.  З 22-го по 30-е листопада її роботи   демонструватимуться у столичній галереї "Митець". Назва персональної  виставки Світлани Аношкіної  - "Українські візерунки". Це творчий ужинок миткині за останні 17-ть років. Свої картини вона малювала в різних регіонах держави під час пленерів. В експозиції представлені пейзажі, портрети людей, з якими пані Світлана  спілкувалися під час поїздок, а також жанрові картини і квіти. І всі ці роботи об'єднує візерунок (малюнок із різних ліній, кольорів, тіней тощо; мереживо), який притаманний тому чи іншому  регіону. Візерунок -  це і прикраса одягу,  і  відображення хмар у  воді, і переплетення трав, квітів і гілок дерев... "Візерунки можна побачити будь-де," - переконана Світлана Аношкіна. - "Але для цього варто уважніше спостерігати за плином життя  навколо себе. А ще - відчувати душею візерунчасту мелодійність наших  пісень." Журналісти програми "Мистецька хвиля+" обов"язково побувають на вікритті виставки "Українські візерунки" Світлани Аношкіної  і розкажуть про її творчі здобутки  широкому мистецькому загалу. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.