"Україна в портретах" Галини Константюк

19 ноября 2016, 01:31
Владелец страницы
журналист
0
12

У Центральному будинку художника відкрилася персональна виставка талановитої художниці зі Львова Галини Константюк "Україна у портретах". Робіт - близько ста. А скільки у них всього "намішано"!

"Україна в портретах" Галини Константюк
https://www.youtube.com/watch?v=-J0tuWBbAZA
У Центральному будинку художника відкрилася персональна виставка талановитої  художниці зі Львова Галини Константюк "Україна у портретах". Робіт - близько ста. А скільки у них всього "намішано"! Як мовиться, і святе, і грішне... Одним словом, Україна...Коли біля картин зупиняються глядачі, вираз їхніх облич змінюється миттєво : "Ти бачиш, як вхопила характер! І як же їй це вдалося?...Просто дивовижно!" І справді : коли  приходиш на виставку, то  бачиш галерею унікальних, неповторних жіночих і чоловічих образів, кожен із яких "врізається" у пам"ять буквально із першої секунди. Адже за кожним із них - якась дивовижна життєва  історія... "Відчувається, що на картинах зображені люди, яких художниця Галина Константюк добре знає, - ділиться своїми враженнями від побаченого на виставці  мистецтвознавець і художник Наталія Сухоліт. - Більше того :аби донести до глядачів якісь потаємні секрети, миткиня  використовує власну семантичну систему координат. Вона використовує на портетах численні елементи, але це - не просто красивий декор. Це - відповідні ключі до розуміння того чи іншого образу". Більше інформації про вернісаж Галини Константюк у  Центральному будинку художника ви дізнаєтеся, подивившись програму "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у YuoTube. І не забувайте, друзі,підписуватися на наш канал. Адже ми працюємо для вас!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.