"Графиня Маріца" : незабутні моменти прем"єри

17 ноября 2016, 23:42
Владелец страницы
журналист
0
7
  Графиня Маріца  : незабутні моменти прем єри
Автор фото - Сергей Комиссаров

"У нас в театрі шуткують : з першої миті і не розбереш - чи то хор танцює, чи то балет співає?.." - так говорять артисти Національної оперети Ураїни. "Графиня Маріца" : незабутні моменти прем"єри
https://www.youtube.com/watch?v=qdFpOboG4SU
"У нас в театрі  шуткують : з першої миті і не розбереш - чи то хор танцює, чи то балет співає?.." - сказав на прес-конференції ( вона відбулася за кілька хвилин до початку прем"єри оперети Імре Кальмана "Графиня Маріца") художній керівник Національної оперети України народний артист України Богдан Струтинський. Як виявилося - так воно і є насправді. Адже те, що відбувалося на сцені головної Оперети України 11  листопада 2016-го року,  можна порівняти із виром емоцій і пристрастей, який не залишив байбужим жодного із глядачів. У чому можете пересвідчитися і ви,друзі,  подивившись  фінал першої дії  цієї захоплюючої  вистави  у програмі  "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у Yuotube. Приємного перегляду, друзі! Лише не забувайте підписуватися на наш канал. Адже ми працюємо для вас і в ім"я Мистецтва!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.