Виставка Ярослава Стеценка у Національній опереті

13 ноября 2016, 22:26
Владелец страницы
журналист
0
12

І знову - оперета! І знову - радість від спілкування із справжнім мистецтвом! І знову це спілкування - у несподіваному для шанувальників жанру оперети форматі.


Виставка Ярослава Стеценка у Національній опереті
https://www.youtube.com/watch?v=ltCxvVtcGVw
І знову - оперета! І знову - радість від спілкування із справжнім мистецтвом! І знову це спілкування - у несподіваному для шанувальників жанру оперети форматі. На прем"єрі безсмерної "Графині Маріци" Імре Кальмана - до початку вистави і протягом  антракту - глядачі, потрапивши до Арт-вітальні театру, мали нагоду побувати ще й на вернісажі молодого талановитого художника Ярослава Стеценка із Київщини.  Ось його картини, які мистецтвознавці називають "моноспектаклями одного автора, де є простір для власного самовираження". Подробиці про відкриття персональної виставки Ярослава Стеценка у Національній опереті України ви дізнаєтеся, подивившись програму "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel, на який ми закликаємо вас активно підписуватися.  Адже ми, друзі, працюємо для вас!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.