Симпозіум "Славсько-2016" збирає друзів

13 ноября 2016, 10:43
Владелец страницы
журналист
0
32

Учасники першого Міжнародного живописного симпозіуму "Славсько-2016" зібралися у київській галереї "Майстерня" (вул. Артема (Січових стрільців) 1-5,Центральний будинок художника), аби підбити підсумки свого двотижневого перебування у Карпатах.

Симпозіум "Славсько-2016" збирає друзів
Учасники першого Міжнародного живописного симпозіуму "Славсько-2016" зібралися у київській галереї "Майстерня" (вул. Артема (Січових стрільців) 1-5,Центральний будинок художника), аби підбити підсумки свого двотижневого  перебування у Карпатах. І - відкрили  виставку своїх  робіт, які вони намалювали під час поїздки у цей благословенний край. Творчий доробок митців із Києва, Дніпра, Харкова, Львова і Івано-Франківська приємно дивує : якість робіт, представлених на виставці, - просто супер! Куратор сипозіуму, журналіст і художник  Наталія Сухоліт, художники Володимир Вештак, Ірина Остроменська-Вештак, Олександр Храпачов, Тетяна Красна, Ганна Примакова, Віталій Призант, Вячеслав Снісаренко, Анастасія Снісаренко, Олеся Рибченко, Орест Манюк, Богдан Кузів  і Тетяна Коваленко щиро подякували організаторів симпозіуму У Славсько, господарів арт-резиденції «Карпатський рай» Тетяну і  Ярослава Ціко за прекрасні  умови  під час перебування  митців у Карпатах. В свою чергу, господарі "Карпатського раю" запевнили своїх друзів і колег : Міжнародний живописний симпозіум "Славсько-2016" отримає логічне продовження у наступному році. Адже на досягнутому у цьому році не варто зупинятися і треба рухатися вперед - до подолання нових творчих висот!Репортаж про відкриття виставки у столичній галереї "Майстерня" ви зможете подивитися у  програмі "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у YuoTube, на який ми просимо вас активно підписуватися. Адже ми, друзі, працюємо для вас! 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.