"Ukrainian art is the Best" : дорогу талантам!

10 листопада 2016, 19:21
Власник сторінки
журналист
0
4

У Центрі української культури і мистецтва (Київ, вул. Хорива, 19-в) триває робота Третьої всеукраїнської виставки-конкурсу "Ukrainian art is the Best".

"Ukrainian art is the Best" : дорогу талантам! 
https://www.youtube.com/watch?v=MCdOYHARdsA
 У Центрі української культури і мистецтва (Київ, вул. Хорива, 19-в) триває робота Третьої всеукраїнської виставки-конкурсу "Ukrainian art is the Best". На думку художниці, педагога і організатора "Ukrainian art is the Best" Ірини Бендеровської, якщо ти робиш те, що тобі подобається з любов"ю,безоплатно і для гарних людей, то у тебе все вийде. І вийде класно! Головна мета "Ukrainian art is the Best" - шукати і знаходити нові таланти на ниві Мистецтва. І - головне - допомагати їм прокладати свій неповторний шлях у творчому житті. Ось чому організатори "Ukrainian art is the Best" називають свій проект мотиваційним, амбітним і перспективним для сучасних митців. Це - своєрідна "путівка в життя" для тих, хто живе і надихається Творчістю! До експозиції цьогорічної виставки-конкурсу (її робота триватиме у Центрі української культури і мистецтва до 26-го листопада) ввійшли понад 50 художніх творів, виконаних у різних техніках та стилях. Йдеться про живопис, графіку та скульптуру. Критерії відбору робіт формувало журі, до складу якого увійшли члени Національної спілки художників України, викладачі Юлія Абрамова, Тетяна Копитова та Катерина Очередько, які, до речі, також виствили свої роботи на виставці - конкурсі. Хто став переможцем цієї визначної події на ниві сучасної української культури - ви дізнаєтеся, подвивившись програму "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel, на який ми закликаємо вас активно підписуватися. А якщо є час і бажання - завітайте до Центру української культури і мистецтва, аби познайомитися із справді чудовими роботами у реальному просторі і часі!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.