"Славсько-2016" : далі - буде!

10 листопада 2016, 19:13
Власник сторінки
журналист
0
5

З 7 по 18 жовтня 2016 року в арт-резиденції «Карпатський рай» тривала робота Першого міжнародного живописного симпозіуму «Славсько-2016».

"Славсько-2016" : далі - буде! 
https://www.youtube.com/watch?v=26p3sDNhbTc
З 7 по 18 жовтня 2016 року в арт-резиденції «Карпатський рай» тривала робота Першого міжнародного живописного симпозіуму «Славсько-2016», який організували і провели художник і власник Арт-резиденції "Карпатський рай" Ярослав Ціко, його дружина, член громадського об"єднання "Сила Карпат" Тетяна Ціко і художник, журналіст і куратор цієї мистецької події Наталія Сухоліт. До участі у Першому симпозіумі вони запросили відомих київських художників Володимира Вештака, Ірину Остроменську-Вештак, Олександра Храпачова, Тетяну Красну, Ганну Примакову, Віталія Призанта, Вячеслава Снісаренка, Анастасію Снісаренко, Олесю Рибченко, а також львів’янина Ореста Манюка, Богдана Кузіва (Івано-Франківськ) та Тетяну Коваленко (Дніпро). Що з цього вийшло і чим запам"ятається митцям перебування у гостинному карпатською краї - ви дізнаєтеся із програми "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у YuoTube, на який ми просимо вас активно підписуватися. Зазначимо лише єдинне : по завершенню симпозіуму селищний голова Славсько Ігор Ферин і його дружина, Голова ГО "Сила Карпат" Світлана Ферин вже запросили митців на новий симпозіум, який відбудеться у наступному році. Отож, як мовиться, далі - буде! З чим ми вітаємо усіх учасників цієї непересічної мистецької події!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.