"Славсько-2016" : далі - буде!

10 ноября 2016, 19:13
Владелец страницы
журналист
0
3

З 7 по 18 жовтня 2016 року в арт-резиденції «Карпатський рай» тривала робота Першого міжнародного живописного симпозіуму «Славсько-2016».

"Славсько-2016" : далі - буде! 
https://www.youtube.com/watch?v=26p3sDNhbTc
З 7 по 18 жовтня 2016 року в арт-резиденції «Карпатський рай» тривала робота Першого міжнародного живописного симпозіуму «Славсько-2016», який організували і провели художник і власник Арт-резиденції "Карпатський рай" Ярослав Ціко, його дружина, член громадського об"єднання "Сила Карпат" Тетяна Ціко і художник, журналіст і куратор цієї мистецької події Наталія Сухоліт. До участі у Першому симпозіумі вони запросили відомих київських художників Володимира Вештака, Ірину Остроменську-Вештак, Олександра Храпачова, Тетяну Красну, Ганну Примакову, Віталія Призанта, Вячеслава Снісаренка, Анастасію Снісаренко, Олесю Рибченко, а також львів’янина Ореста Манюка, Богдана Кузіва (Івано-Франківськ) та Тетяну Коваленко (Дніпро). Що з цього вийшло і чим запам"ятається митцям перебування у гостинному карпатською краї - ви дізнаєтеся із програми "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel у YuoTube, на який ми просимо вас активно підписуватися. Зазначимо лише єдинне : по завершенню симпозіуму селищний голова Славсько Ігор Ферин і його дружина, Голова ГО "Сила Карпат" Світлана Ферин вже запросили митців на новий симпозіум, який відбудеться у наступному році. Отож, як мовиться, далі - буде! З чим ми вітаємо усіх учасників цієї непересічної мистецької події!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.