Виставка «ТРИ ТОНИ»

10 ноября 2016, 19:11
0
0

Бажаєте отримати потужний емоційний сплеск у своїй душі? До того ж - сплеск позитивний? Тоді - не гайте часу і поспішайте до Мистецького центру «Шоколадний будинок» на Печерську.

Виставка «ТРИ ТОНИ» 
https://www.youtube.com/watch?v=zNJzapuSH_A
Бажаєте отримати потужний емоційний сплеск у своїй душі? До того ж - сплеск позитивний? Тоді - не гайте часу і поспішайте до Мистецького центру «Шоколадний будинок» на Печерську. З 19 жовтня 2016 року тут відкрито виставку «ТРИ ТОНИ» за участю трьох сучасних українських художників – Олексія Анда, Юрія Вакуленка та Миколи Муравського. Кожен із цих митців - майстер. І кожен із них торує свій (неповторний!) шлях у сучасному Мистецтві. Подробиці про відкриття виставки і ексклюзивні інтерв"ю із цими непересічними особистостями ви зможете подивитися у програмі "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel. Бажаємо вам, друзі, приємного перегляду. Лише не забувайте про наше прохання : підписуйтеся на канал Ukrvideotravel! Адже його журналісти,оператори і режисери працюють для вас навіть у вихідні!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.