Володимир Вештак на симпозіумі «Славсько-2016»

10 ноября 2016, 19:03
Владелец страницы
журналист
0
6

Володимир Вештак - це досконалості знак! У справедливість цієї аксіоми зайвий раз переконався, коли зустрівся із талановитим київським художником на Першому живописному симпозіумі «Славсько - 2016".

Володимир Вештак на симпозіумі «Славсько-2016» 
https://www.youtube.com/watch?v=slGQLZdAvIc
Володимир Вештак - це досконалості знак! У справедливість цієї аксіоми зайвий раз переконався, коли зустрівся із талановитим київським художником  на Першому міжнародному живописному симпозіумі «Славсько-2016», куратором якого є Наталія Сухоліт. Пан Володимир працює у притаманній йому манері : він нікуди не поспішає, вимальовує кожну дрібничку на полотні. Карпати добре впливають на мене, - зізнається майстер. Тут легко на душі. А вражень від спілкування із чудовою природою і друзями-художниками - аж за край! Картини, які встиг намалювати під час живописного симпозіуму, Володимир Вештак вважає логічним  продовженням його персональної виставки "Україна.Карпати.Крим.", яка нещодавно відбулася у столичній галереї "Триптих АРТ". Подробиці про головні події  Першого міжнародного живописного симпозіуму «Славсько-2016» дивіться у програмі "Мистецька хвиля +" на каналі Ukrvideotravel. І, будь ласка, не забувайте підписуватися на на наш канал! Адже ми працюємо для вас!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.