Художник Віктор Дейсун - воїн Світла

10 ноября 2016, 18:41
Владелец страницы
журналист
0
3

В рамках міжнародного проекту "Хай буде світло!", який проходить в Національному заповіднику "Софія Київська",7 жовтня 2016 року відбувся вечір магічного світла.

Художник Віктор Дейсун - воїн Світла 
https://www.youtube.com/edit?video_id=-AJbV7GipNc
В рамках міжнародного проекту "Хай буде світло!", який проходить в Національному заповіднику "Софія Київська",7 жовтня 2016 року   відбувся  вечір магічного світла. На думку учасників проекту (художники Томас Нольден (Німеччина), Віктор Дейсун і Василь Змієвець (Україна)) світло - це одна із найважливіших категорій середньовічної християнської філософії і естетики. "Світло є Бог",- стверджував один із отців церкви Афанасій Великий. Художник міжнародного проекту "Хай буде світло!" Віктор Дейсун нагадав авторам програми "Мистецька хвиля+" : "Коли Господь створював світ, перше, що він зробив, - відділив Світло від Темряви. Він сказав "Хай буде світло!" І стало Світло.Ідея і концепція проекту виникли не випадково і саме нині. Спитаєте - чому? В першу чергу тому, що  наше життя є нелегким, можна сказати - трагічним. Україна фактично є в стані війни. Постійно гинуть люди. І нам, як художникам, що стоять по світлу сторону Сили, хочеться принести в цей Світ  щось світле..."  Подробиці про мистецький проект, куратором якого виступила Ніна Бурневіч, дивіться на  каналі Ukrvideotravel. І не забувайте, друзі, підписуватися на нього. Адже ми також є воїнами Світла і працюємо для того, щоб до нашої кагорти з кожним днем  долучалося якомога більше мислячих Людей!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.