"Скульптурні історії Аліси Забой" у галереї "Митець"

6 ноября 2016, 12:41
Владелец страницы
журналист
0
9

1 листопада в столичній галереї "Митець" відкрилася персональна виставка заслуженого художника України Аліси Забой. ЇЇ назва - проста і зрозуміла : "Скульптурні історії Аліси Забой".

"Скульптурні історії Аліси Забой"
у галереї "Митець"

1 листопада в столичній галереї "Митець" відкрилася персональна виставка заслуженого художника України Аліси Забой. ЇЇ назва - проста і зрозуміла : "Скульптурні історії Аліси Забой". Усім гурманам сучасного мистецтва раджу : обов"язково побувайте на цій виставці! Адже твори пані Аліси, виготовлені із бронзи, просто вражають. Ця миткиня - Майстер. Їй, елегантній і тендітній жінці, вдалося приборкати метал - немов би Прометею! "Гадаю, феномену Аліси Забой не існує, - сказала у ексклюзивному інтерв"ю журналістам каналу Ukrvideotravel миткиня. - Я просто багато і плідно працюю. Аби на світ Божий з"явилася нова скульптура, я повинна знайти тему, потім з нею "пожити" певний час, і лише потім почати роботу. Так починається творчий процес. Він може бути дуже швидким, а іноді може й розтягнується на довгі місяці... Мені подобається працювати. Головне - почати!І - не зупинятися на досягнутому. Я - вічний учень. Я і досі вчусь. І є у кого. Ще живий мій вчитель - Борис Довгань, який прийшов на відкриття моєї виставки у галереї "Митець", за що я йому щиро вдячна. Для мене це був дійсно щасливий день, адже мене вітало так багато моїх друзів і колег! А особливо я вдячна двом неординарним людям, які "взяли мене в лещата". Це - куратор виставки Наталія Сухоліт і видавець альбому "Скульптури Аліси Забой", який від початку і до кінця робив художник і видавець Віктор Хоменко. Не було б цих людей, то не знаю, чи відбулася б ця виставка взагалі..." Про деталі відкриття персональної виставки заслуженого художника України Аліси Забой ви дізнаєтеся із програми "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel. Єдинне прохання, друзі : підписуйтеся на наш канал! Адже ми працюємо для вас і в ім"я Мистецтва.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.