«ВЕЧІР МЮЗИКЛУ» в Національній опереті

25 жовтня 2016, 15:06
Власник сторінки
Видеоблогер
1
22
«ВЕЧІР МЮЗИКЛУ» в Національній опереті

Тільки на сцені Національної оперети, тільки у жовтні відбудеться театралізована концертна постановка створена з фрагментів одразу кількох десятків найвідоміших творів, що завоювали серця мільйонів!

Калейдоскоп вражаючих пісенних, танцювальних, інструментальних номерів із світових мюзиклів: «Нотр-Дам де Парі», Р. Коччанте, «Привид опери», Л. Веббера, «Граф Монте-Крісто» Ф. Вайлдхорна, «Кабаре», «Чикаго» Дж. Кандера, «Танець вампірів» Дж. Стейнмана, «Скрипаль на даху», Дж Бокка і багато-багато інших. У програмі вечора світові шедеври, які упізнаються з перших нот: «All That Jazz», «Mein Herr», «Think of me», «Belle», ін.

Щороку «Вечір мюзиклу» стає сенсацією театрального життя столиці. Підтримка глядачів, їх захоплення надихає колектив Національної оперети до нових неймовірних відкриттів у світі мюзиклу!

Запрошуємо представників преси долучитись до події, яка знайомить жителів та гостей столиці із найкращими творами в жанрі мюзиклу.

Акредитація журналістів за номерами: (099)545 19 11, (063)710 22 63, (096)725 55 68

Дата і час події: 28-29 жовтня 2016, початок о 19:00

Місце: Київський національний академічний театр оперети, вул. Велика Васильківська, 53/3, Київ

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
ТЕГИ: мюзикл,оперетта,новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.