Дитина Бріджит Джонс 3 (2016)

14 сентября 2016, 23:27
0
34
Дитина Бріджит Джонс 3 (2016)
Дитина Бріджит Джонс 3 (2016)

Дитина Бріджит Джонс 3 (2016)

Після ромкоми «Щоденник Бріджет Джонс», став кінохітом, через три роки з'явився сіквел. Але наступна частина дуже довго йшла до глядачів. ВПС, заявивши в 2009 році про те, що сценаристи вже працюють над історією, лише у 2011-му змогла отримати згоду Рене Зеллвегер і Коліна Ферта на участь в зйомках продовження.
Незважаючи на відмову Х'ю Гранта від роботи над тріквелом, в кінці 2011 року студія Universal взяла стрічку під своє крило. Отже, героїня, звичайно, змінилася: їй вже під сорок, вона живе мріями про дитину, а замість товстих зошитів для щоденника використовує iPad. Вона вагітна, проте не знає, хто батько дитини. Цього разу актриса відмовилася набирати вагу для створення образу своєї героїні. В основі попередніх фільмів лежать романи англійської письменниці Хелен Філдінг, яка в 2013-му написала книгу про Бріджит – п'ятдесятирічної вдові з двома діточками – «Бріджет Джонс без розуму від хлопчиська». Правда, новий фільм знятий з використанням матеріалів з колонки автора, а не цього роману. Режисер третьої стрічки – авторка початку історії – Шерон Магуайр... 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.